Jste fanoušci Želv Ninja? Tím pádem můžete vyhrát tematické věcičky, které vám opravdu udělají radost.

Želví nepřítel číslo jedna, krutý Asiat přezdívaný Trhač, právě zdrhnul z vězení, kde měl dost času na to, aby vymyslel plán, kterým by se zelenými mutanty srovnal skóre (právě oni se velkou měrou podíleli na jeho zabásnutí). Kvůli jeho realizaci se spojí se šíleným vědcem Baxterem Stockmanem, který vyvinul speciální mutagen schopný přeměnit člověka na zvíře. Prvními dvěma pokusnými králíky se stanou rabiáti Bebop a Rocksteady, dříve dva oškliví chlapi, teď ohavný kanec a nosorožec. Oba se samozřejmě okamžitě pustí po stopě želvích bratří, ačkoliv ti jim jdou naproti, protože: „Když může ta látka proměnit lidi ve zvířata, proč by nemohla zvířata proměnit v lidi?“ Tahle otázka některé členy želvího společenstva poměrně silně vzrušuje. Brzy ale budou mít úplně jiné starosti, protože do zástupu výše uvedených nepřátel se záhy přidá zástupce velmi naštvané mimozemské civilizace, který si říká Krang. Navzdory svému legračnímu vzezření je to ukrutný prevít, takže zelení bratři budou nakonec rádi, když v boji proti zlu po jejich boku stanou osvědčená reportérka April O´Neillová a mladý rebel Casey Jones, který to s hokejkou a pukem umí jako Jarda Jágr s tím rozdílem, že Casey se netrefuje do branky, ale do lidí. Bude to bitva, jakou svět neviděl, snad během ní borcům v krunýři nevystydne pizza.

Soutěžní ceny

DVD_023x DVD Želvy Ninja

Nosí jména slavných italských renesančních umělců, ovládají zbraně japonských ninjů a zbožňují pizzu. Želvy Ninja jsou obrovským fenoménem, který se zrodil přesně před třiceti lety jako černobílý komiks. Město New York zoufale potřebuje hrdiny. Ovládá ho strach a všehoschopný Trhač (William Fichtner), jehož pozice vládce podsvětí je zcela neotřesitelná, dokud se v městské kanalizace vinou nepodařeného genetického experimentu neobjeví čtyři obojživelníci s mimořádnými schopnostmi. Tam, kde jsou Michelangelo, Donatello, Leonardo a Raphael, nesmí pochopitelně chybět ani zvědavá reportérka April, kterou si zahrála Megan Fox.

TMNT2BoomboxSpeaker

3x univerzální bezdrátový reproduktor

A co všechno vlastně umí? Můžete se k němu připojit pomocí bluetooth, pomocí USB flash disku či pomocí audio AUX kabelu (součástí balení). Nebo si nakonec pustit vestavěné rádio. Zařízení nabijete snadno díky USB kabelu (součástí balení). Takže naprosto libová věcička převážně pro lidi, co milují hudbu a můžeme garantovat, že reproduktor je zdařile obstojně hlasitý.

Soutěžní otázka

Objeví se v pokračováních želv opět i Whoopi Goldberg?

A) ANO          B) NE

Své odpovědi zasílejte na soutez@nafilmu.cz | Želvy Ninja 2. Soutěž končí 8. června, den poté vylosujeme tři výherce.

Želvy Ninja 2 v kinech ve 2D a 3D od 2. června 2016 (znění: dabing/titulky).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno