VIDEO: Zákulisí Assassin’s Creed? Jen kaskadéři, žádný digitální bordel

Přečtěte si

17 novinek, které Netflix přidá do obsahu tento týden

Netflix si v tomto týdnu vystačí s tituly z vlastní produkce. Víceméně... Už v úterý dorazí očekávaná Americká elegie...

15 nejdůležitějších zpráv ze světa filmu za posledních 7 dní

Co se děje v Hollywoodu i mimo něj v době pandemie? To se jasně a stručně dozvíte v přehledu,...

20 nejsledovanějších titulů na Netflixu 47. týdne

Další týden na Netflixu, kterému vládne známá mořská houba. Češi nezapomněli ani na uvedení čtvrté řady královského seriálu. Nejsledovanější filmy...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Michael Fassbender říkal pravdu. Filmový Assassin’s Creed skutečně sází na dechberoucí kaskaderskou práci, digitálních efektů nabídne opravdové minimum. Na videoherní adaptaci 21. století až téměř neuvěřitelné.

Každoroční veletrh zaměřený na herní průmysl E3 odhalil mimo jiné i pohled do zákulisí očekávaného filmového Assassin’s Creed. Video má přes dvě minuty a fanouška předlohy možná potěší více, než samotný trailer z května. Připraveny jsou totiž nové záběry a  vše se tentokrát obešlo bez rušivé doprovodné hudby. K samotnému natáčení akčních scén měl co říci i Michael Fassbender.

Film Assassin’s Creed natočil Justin Kurzel (Macbeth), v hlavních rolích se představí Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson a Michael K. Williams. Premiéra je 29. prosince.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také