Trailer #2: Centrální inteligence (2016) – Z outsidera elitním agentem

Přečtěte si

Autor

Středoškolské hvězdy a odpadlíci nemusí své společenské postavení zaujímat celý svůj život. Dwayne Johnson a Kevin Hart v hlavních rolích nové komedie Centrální inteligence.

Na střední škole to byli rivalové. Jeden byl neuznávaný a šikanovaný odpadlík, druhý naopak u dívek oblíbený a jedinečný mladý muž. Ovšem ani středoškolská sláva není věčná.

Bob Stone (Johnson) byl na střední oplácané „cosi“ a sloužil jen jako terč brutální šikany. Calvin (Kevin Hart) stál na úplně opačném konci středoškolského potravního řetězce, ale to jsou teď v jeho případě už jen loňské sněhy, protože se užírá špatně placenou prací v účetní firmě a zoufale sleduje, jak mu život utíká mezi prsty. Léta o sobě neslyšeli, ale nyní se „potkali“ na internetu a následně také fyzicky, v hospodě, kde chtějí zavzpomínat na staré dobré časy. Bob Calvina ohromí nejen svou vypracovanou muskulaturou, ale také informací, že jako elitní agent CIA pracuje na těch největších světových případech. Stále ohromený Calvin u sebe nechá Boba přespat, z čehož se vyklube kardinální chyba, protože hned ráno Calvina doma překvapí trestná výprava Bobových kolegů. Ti jdou svému parťákovi po krku, podle nich je až po uši namočený v přípravách na teroristický útok. Zdá se, že Bob Calvinovi tak trochu kecal. Naštěstí si to budou moci vyříkat, protože Bob vezme na úprku před spravedlností Calvina s sebou a s jeho pomocí bude chtít očistit své jméno a jako návdavkem zachránit svět. To by neměl být pro bývalého třídního šprta žádný problém.

Komediální snímek Centrální inteligence má premiéru v českých kinech 16. června 2016.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také