Trailer #1: Monster Trucks (2017) – Příšera z garáže je podivností týdne

Přečtěte si

16 novinek, které v týdnu uvede Netflix

Poslední týden tohoto měsíce bude na Netflixu ve znamení originální hororové tvorby, zajímavých dokumentů, ale také jedné velké premiéry...

16 filmů na Halloween pro celou rodinu za posledních 10 let

Doporučujeme patnáct filmů, které se mohou skvěle hodit, pokud hledáte to pravé filmové dobrodružství pro celou rodinu na blížící...

12 dokumentů o pandemii Covidu-19

Pokud vám všudypřítomný koronavirus ještě neleze krkem, můžete se o něm dozvědět i něco víc. Třeba to, co se...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Od režiséra Doby ledové přichází na svět ulítlá sci-fi komedie Monster Trucks. V ní se seznámíme s chapadlovou příšerou dychtící po vůni benzínu a spálených pneumatik. A bude to větší jízda než si myslíte.

Po takovém tuningu touží asi každý řidič. Představte si, že motoru vaší káry se zmocní příšera připomínající dráčka Bezzubku a vy tak budete moci zažít jízdu svého života – akrobatické lety a jízda po zdech nejsou žádnou překážkou. Jenom bacha na konkurenci, ta pro zmocnění se nebezpečného monstra z garáže udělá cokoliv.

Film Monster Trucks natočil Chris Wedge (Doba ledová, Království lesních strážců) a v hlavních rolích se představí Rob Lowe, Amy Ryan, Jane Levy, Lucas Till, Thomas Lennon, Danny Glover a další. Premiéra bláznivé komedie je 19. ledna 2017.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také