Tři šťastlivci můžou vyhrát DVD s akčním nářezem od Michaela Baye.

Jedenácté výročí útoku na newyorská Dvojčata se teroristická bojůvka operující na severu Afriky rozhodla „oslavit“ útokem na americkou ambasádu v libyjském Benghází. Její zaměstnanci sice již předem tušili, že se něco chystá, tajné služby však jejich pocit ohrožení relativizovaly. I proto se pracovníci ambasády ocitli tváří v tvář obrovské přesile prakticky bez větší ochrany, kterou by si pobyt v „třaskavém“ regionu jinak určitě zasluhoval. Neměli by sebemenší šanci, kdyby v oblasti nepůsobila skupinka „bezpečnostních analytiků“, bývalých elitních mariňáků. Ti hodí za hlavu všechny psané i nepsané postupy, především nařízení, aby se do ničeho nevměšovali, a rozhodnou se bránit ambasádu do poslední kapky krve. Časový údaj ve filmu odkazuje k době, po kterou se nerovný boj o ambasádu sváděl.

Soutěžní otázka:

Michael Bay kdysi natočil jiný válečný blockbuster podle skutečných událostí. Jak se jmenoval? 13-hodin-tajni-vojaci-z-benghazi_3D-O

a) Patrola
b) Pearl Harbor
c) Zachraňte vojína Ryana
d) Jak jsem vyhrál válku

Své odpovědi zasílejte na soutez@nafilmu.cz | předmět: 13 hodin: tajní vojáci z Benghází. Soutěž končí 22. června, den poté vylosujeme tři výherce.

13 hodin: Tajní vojáci z Benghází vychází na Blu-ray a DVD. Ceny do soutěže věnoval Magic Box.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno