Studovali jsme mimozemské technologie a způsob myšlení vetřelců. Poučili jsme se z předchozího boje. Ale bude to stačit? Jsme připraveni na to, co se nyní z hloubi vesmíru blíží k naší Zemi? Jak je vůbec možné čelit vesmírné lodi, která k zaparkování potřebuje celý Atlantský oceán? Odpověď na tyto zásadní otázky se dozvíte v multiplexech Cinema City a IMAX od 23. června 2016.

B1 - Den Nezávislosti

Věděli jsme, že se jednou vrátí. Využili jsme proto k obraně všech možností a zdrojů Země. Studovali jsme ukořistěné mimozemské technologie, plány a způsob myšlení vetřelců. Poučili jsme se z předchozího boje o přežití i z cesty k našemu vítězství. Ale bude to stačit? Jsme připraveni na to, co se nyní z hloubi vesmíru blíží k naší Zemi? Nebo nás před zánikem zachrání hlavně naše vynalézavost a důvtip? Jak je vůbec možné čelit vesmírné lodi, která k zaparkování potřebuje celý Atlantský oceán? Den nezávislosti režiséra Rolanda Emmericha před dvaceti lety nově vymezil žánr katastrofického filmu, přinesl nový typ celosvětové katastrofy a ohrožení veškerého lidstva. Nyní se vrací, aby dokončil to, co tenkrát započal. Souboj lidstva s brutálním, bezcitným a technologicky nadřazeným mimozemským nepřítelem bude buď vítězný, nebo poslední, protože v případě porážky žádný člověk nepřežije. Spolu s Rolandem Emmerichem se ve filmu Den nezávislosti: Nový útok setkáte i s některými hrdiny a pamětníky předchozího souboje s mimozemšťany v čele s Jeffem Goldblumem a Billem Pullmanem. Doplní je ale řada odvážných nováčků, například Liam Hemsworth (Hunger Games) a Charlotte Gainsbourg (Melancholia, Nymfomanka).

Zažijte fantastickou podívanou na největším plátně v České republice – v kině IMAX. Snímek Den nezávislosti: Nový útok můžete navštívit v multiplexech Cinema City a IMAX.

Soutěž o

 3×2 lístky do IMAX

gift_cz

Soutěžní otázka

Soutěžní otázka: Jak se jmenuje představitel jedné z hlavních rolí?

a) Chris Hemsworth
b) Liam Hemsworth
c) Denis Hemsworth

Své odpovědi zasílejte na mail: soutez@nafilmu.cz | Předmět: Den nezávislosti IMAX. Soutěž končí 27. června, den poté vylosujeme tři výherce.

Den nezávislosti: Nový útok v českých kinech ve 2D, 3D, 4DX a IMAX 3D od 23. června 2016 (znění: české titulky).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno