Sausage party způsobilo dětem trauma

Přečtěte si

Autor

Chcete své dítě poznamenat na celý život? Stačí když mu pustíte trailer na nový animovaný film Sausage party. Ale možná bude lepší, když to neuděláte. V jednom kině v Kalifornii o tom ví svoje.

Hledá se Dory v návštěvnosti poráží i Den nezávislosti a za minulý víkend film vydělal přes 300 milionu dolarů. O sequel k filmu Hledá se nemo má zájem mnoho starších lidí, přesto se ale publikum skládá především z malých dětí. A to se stalo kinu v Kalifornii osudným.

Sausage party je sice komedie, která svým příběhem může připomínat Příběh hraček, ale to je opravdu jenom zdání. Ač se jedná o animovaný film, je zaměřen na poměrně starší publikum. Příběh začíná v supermarketu a točí se okolo veškerého jídla. Všichni obyvatelé supermarketu se snaží zaujmout a být co nejrychleji koupeni a vstoupit tak na věčnost. Bohužel brzy zjišťují, jak surově se lidé k jídlu chovají. Brambory svlékají z kůže, k hlávkovému salátu se chovají asi jako k hlavě Oberyna Martela ze Hry o trůny, jídlo je rozsekáváno a mláceno, lidé nemají slitováni ani s malými dětmi. A mohli bychom vypočítávat další a další zvěrstva. Právě kvůli tomuto brutálnímu násilí, které je na jídle pácháno, je film vhodný spíše pro starší obecenstvo.

A s trailerem na tuto šílenost se kino vytasilo právě při promítání Hledá se Dory. Hezkou animací a roztomilým ztvárněním jídla si tvůrci jistě získali pozornost všech dětských návštěvníků. Rodiče, kteří děti v kině doprovázely, opravdu nebyli moc nadšení. Kino toto pochybení vynahradilo popcornem zdarma. Jestli zrovna tento krok bude pro zděšené děti ta správná útěcha, se můžeme jenom dohadovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také