Rychle a zběsile 8: Odpálení Islandu a automobilové hrátky na sněhu

Přečtěte si

Autor

Lenka Hrůzová
Lenka Hrůzová
Jsem studentka novinařiny, která má ráda humor a ironii, jak ve filmu, tak v životě. Vždy se ráda podívám na seriál Simpsonovi nebo na film Leon. A oceňuji filmy inspirované skutečnými událostmi, protože nemívají přeslazené šťastné konce.

Fanoušci závodnické famílie se konečně dočkali dalšího videa ze zákulisí natáčení pokračování série Rychle a zběsile, které se tentokrát přesunulo z horké Kuby na promrzlý Island. Video ze série #FastFridays tentokrát uvádí Tyrese Gibson. 

V Rychle a zběsile jsme už viděli ledaco, ale produkční tým nejspíš nebude spokojený, dokud se v sérii neobjeví všechny motorové dopravní prostředky. Tentokrát se ve videu objevují v honičkách sněžné skútry. Také je vidět, jak několik aut ujíždí před masivní explozí, která má být údajně největší, jaká se kdy na ostrově odehrála.

Na Island bylo kvůli natáčení přivezeno více než 80 transportních prostředků od běžných aut, přes luxusní značky až po tanky nebo zmíněné skútry. Děj filmu se bude primárně odehrávat v New Yorku, ale tým v čele s režisérem Garym Grayem už natáčel na Kubě, nyní na Islandu a následovat by mělo ještě Rusko. Premiéra osmého pokračování bude příští rok 14. dubna.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také