V pátek se v Obchodním centru Park Hostivař na Praze 10 konala naprosto velkolepá akce – kostýmovaná premiéra filmu Warcraft: První střet. Redakce NaFilmu.cz u toho rozhodně nemohla chybět!

Zástupci Premiere Cinemas, Obchodního centra Park Hostivař, Kina v Kostýmech a Blizzfanu nás pozvali na premiéru jednoho z nejočekávanějších filmů roku, Warcraft: První střet. Měli jsme zde možnost setkat se s celou řadou fanoušků v parádních kostýmech, mezi nimiž dominovaly především dívky. Dokonce i na pokladně se na nás usmívala slečna v převleku z „warcraftího univerza“. Převládala pozitivní atmosféra, akce se jednoznačně vydařila.

[rev_slider alias=“warcraft_fest“]

Samotné promítání filmu se konalo v kinosále se speciálním 3D zvukovým systémem DOLBY ATMOS. Ten je označován za „nejvýznamnější inovaci filmového zvuku od zavedení DOLBY SURROUND“ a spočívá v „49 reproduktorech umístěných za plátnem, na stropě, bočních stěnách a zadní stěně kinosálu“. To skutečně přináší zcela nový intenzivní a dramatický divácký zážitek. Ten byl podtržen také faktem, že Warcraft: První střet není vůbec špatný film, jak mnozí očekávali.

Snímky natočené na motivy počítačových her se jen málokdy podaří, tento film je naštěstí výjimkou. Má výborný příběh plný zvratů (a nečekaných úmrtí hlavních postav), přehledně natočené akční scény a správnou fantasy atmosféru. Zamrzí jen lehce natahovaný závěr, ve kterém je už té akce přece jen moc. Podrobnější rozbor filmu si přečtěte v naší recenzi.

Link na video z celé akce naleznete ZDE.

Kostýmovaná premiéra filmu Warcraft: První střet naprosto splnila naše očekávání. Chválíme i bezproblémovou organizaci celé akce.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno