Galerie: Výborné plakáty ze Sebevražedného oddílu

Přečtěte si

Autor

Lenka Hrůzová
Lenka Hrůzová
Jsem studentka novinařiny, která má ráda humor a ironii, jak ve filmu, tak v životě. Vždy se ráda podívám na seriál Simpsonovi nebo na film Leon. A oceňuji filmy inspirované skutečnými událostmi, protože nemívají přeslazené šťastné konce.

Nejočekávanější komiksová premiéra letošního léta se pomalu ale jistě blíží, a proto se studio Warner Bros opět rozhodlo navnadit natěšené fanoušky. Tentokrát se můžou kochat mnoha filmovými plakáty, na kterých se objevili všichni hlavní polepšení záporáci.

Parta uvězněných padouchů dostane poslední šanci, jak vykoupit své zločiny. Proto jsou najati vládní agentkou Amandou Waller alias Violou Davis, aby plnili úkoly výměnou za zmírnění trestu. Vláda si je vybrala, aby v případě neúspěchu mohla všechnu vinu svést na ně, jenže lze opravdu tyto antihrdiny s nadpřirozenými schopnostmi ovládat, jak si vláda myslí?

Režisér David Ayer se ujal natáčení Sebevražedného oddílu, který bude mít premiéru 4. srpna. V hlavních rolích superpadouchů se objeví Will Smith, Margot Robbie, Jared Leto nebo Joel Kinnaman.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také