Souboj s vesmírnými chobotnicemi přinesl lidstvu nejen mimozemskou technologii, ale také užitečnou technologii do vašeho domova.

Věděli jsme, že se jednou vrátí. Využili jsme proto k obraně všech možností a zdrojů Země. Studovali jsme ukořistěné mimozemské technologie, plány a způsob myšlení vetřelců. Poučili jsme se z předchozího boje o přežití i z cesty k našemu vítězství. Ale bude to stačit? Jsme připraveni na to, co se nyní z hloubi vesmíru blíží k naší Zemi? Nebo nás před zánikem zachrání hlavně naše vynalézavost a důvtip? Jak je vůbec možné čelit vesmírné lodi, která k zaparkování potřebuje celý Atlantský oceán? Den nezávislosti režiséra Rolanda Emmericha před dvaceti lety nově vymezil žánr katastrofického filmu, přinesl nový typ celosvětové katastrofy a ohrožení veškerého lidstva. Nyní se vrací, aby dokončil to, co tenkrát započal. Souboj lidstva s brutálním, bezcitným a technologicky nadřazeným mimozemským nepřítelem bude buď vítězný, nebo poslední, protože v případě porážky žádný člověk nepřežije.

Soutěž o

5x notes A5              |               5x modýlek měsíčního vozidla    |              5x USB flash disk

Soutěžní otázka

Objeví se ve filmu i Rooney Mara?

a) Ano
b) Ne

Své odpovědi zasílejte na: soutez@nafilmu.cz | Den nezávislosti: Nový útok. Soutěž končí 28. června, den poté vylosujeme 5 výherců.

Den nezávislosti: Nový útok v českých kinech ve 2D, 3D, 4DX a IMAX 3D od 23. června 2016 (znění: české titulky).

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno