Video: Zkažené záběry z Deadpoola vás dostanou do křečí

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Diváky i kritiky velebený Deadpool se připravuje na svou misi na Blu-ray. Mezi bonusy bychom měli najít i nepovedené záběry z filmu, které se záhadným způsobem dostaly na internet už teď. Video má šest minut a rozhodně dostane každého fanouška.

Než se stal Deadpoolem, byl Wadem Wilsonem (Ryan Reynolds), bývalým členem speciálních jednotek. Když mu lékaři diagnostikovali pokročilé stadium rakoviny, podrobil se experimentální léčbě v rámci programu Weapon X, známého a populárního především mezi x-menovskými mutanty. Díky tomu se Wade zbavil rakoviny, a nejenže zůstal naživu, ale také jako bonus získal schopnost rychlého samouzdravování. Bohužel však – například oproti Wolverinovi, který po podobné léčbě zůstal celkem sexy – z tohoto pokusu vyšel trvale znetvořený. Vypadá dle vlastních slov jako „avokádo, které mělo sex se starším avokádem“. I proto celkem bez většího odporu přijal okostýmované alter ego jménem Deadpool.

Deadpool měl premiéru 11. února. V režii Tima Millera se představili Ryan Reynolds, Morena Baccarin, Ed Skrein, T.J. Miller, Karan Soni, Michael Benyaer, Stefan Kapicic a další.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také