Video: Zkažené záběry z Deadpoola vás dostanou do křečí

Přečtěte si

Nejlepší filmy Channinga Tatuma

Tanečník, producent a herec Channing Tatum se zapsal do srdcí mnoha dívek snímkem Let's Dance. Ten sice nepatří mezi...

Nejlepší filmy Joaquina Phoenixe

Joaquin Phoenix je pan herec. Naposled to dokázal v komiksové adaptaci Jokera, za kterého si odnesl Oscara. Herecký chameleon...

Nejlepší filmy Charlieho Hunnama

Charlie Hunnam, hvězda seriálu Zákon Gangu, se objevuje na stříbrném plátně od roku 1999. Na kontě má hned několik...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Diváky i kritiky velebený Deadpool se připravuje na svou misi na Blu-ray. Mezi bonusy bychom měli najít i nepovedené záběry z filmu, které se záhadným způsobem dostaly na internet už teď. Video má šest minut a rozhodně dostane každého fanouška.

Než se stal Deadpoolem, byl Wadem Wilsonem (Ryan Reynolds), bývalým členem speciálních jednotek. Když mu lékaři diagnostikovali pokročilé stadium rakoviny, podrobil se experimentální léčbě v rámci programu Weapon X, známého a populárního především mezi x-menovskými mutanty. Díky tomu se Wade zbavil rakoviny, a nejenže zůstal naživu, ale také jako bonus získal schopnost rychlého samouzdravování. Bohužel však – například oproti Wolverinovi, který po podobné léčbě zůstal celkem sexy – z tohoto pokusu vyšel trvale znetvořený. Vypadá dle vlastních slov jako „avokádo, které mělo sex se starším avokádem“. I proto celkem bez většího odporu přijal okostýmované alter ego jménem Deadpool.

Deadpool měl premiéru 11. února. V režii Tima Millera se představili Ryan Reynolds, Morena Baccarin, Ed Skrein, T.J. Miller, Karan Soni, Michael Benyaer, Stefan Kapicic a další.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také