Video: Seznamte se s Lotharem a Durotanem v nových videích z Warcraftu

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Studia Legendary Pictures a Universal Pictures zveřejnila dvě videa z připravované herní adaptace. V nich se v kratičkých sestřizích setkáme s dvěma ústředními postavami nadcházejícího filmového spektáklu. Konkrétně tedy s válečníkem a vůdcem orků, Durotanem (Toby Kebbel), a jeho „oponentem,“ Lotharem (Travis Fimmel), stojícím v čele lidí. Snímek s mezinárodním názvem Warcraft: The Beginning se chystá vyplnit hráčské fantazie a sny už 9. června!

Brzy se tedy snad dočkáme epického dobrodružství ze světa Azerothu, v němž bude Aliance čelit mocným silám Hordy. Pokud se film, jak všichni doufáme zdaří, budou mít filmaři obrovskou škálu příběhů ke sfilmování. Ostatně rozmanitá, nejen svým stářím legendární herní série, jež z realtimové strategie (jejíž třetí díl je u nás dosáhl značné popularity mimo jiné díky geniálnímu, dnes již hlavně kultovnímu dabingu), přerostla v monumentální MMORPG; World of Warcraft, které je zapsané v Guinessové knize rekordů jako nejoblíbenější hra tohoto žánru. Aby nebyla, když za ní stojí veleúspěšné vývojářské studio Blizzard.

Proto tedy nezbývá doufat, že se autorům filmu podaří chytnout příležitost za pačesy a dočkáme se velkolepé výpravné fantasy ságy, na jakou ve filmovém světě už nějaký ten pátek po rozpačitosti z Hobita čekáme…

Nuže tedy… Za Hordu! Nebo za Alianci?

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také