Video: Seznamte se s mocným Apocalypsem

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Zatímco netrpělivě čekáme na třetího Capa, dává o sobě vědět nejmocnější mutant všech dob, obávaný Apocalypse. Toho vlastnoručně představuje režisér Bryan Singer. Záběry z filmu obohacují i slova hlavních představitelů.

Od počátku civilizace byl uctíván jako bůh. Apocalypse, první a nejsilnější z mutantů marvelovského světa X-Menů načerpal sílu ostatních mutantů a stal se tak nesmrtelným a neporazitelným. Probudil se po tisíci letech a je rozčarovaný ze světa, který nachází. Rekrutuje tým mutantů včetně zklamaného Magneta (Michael Fassbender) s cílem očistit lidstvo a nastolit nový světový řád, kterému chce vládnout. Osud Země tak visí na vlásku. Raven (Jennifer Lawrencová) s pomocí profesora X (James McAvoy) stane v čele týmu mladých X-Menů, aby společně zastavili svého největšího nepřítele a zachránili lidstvo před úplným zánikem.

X-Men: Apokalypsa má premiéru 19. května. V režii Bryana Singera se představí James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Nicholas Hoult, D, Rose Byrne, Tye Sheridan, Sophie Turner a další.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také