Trailer #1: The Space Between Us (2016) – Láska mezi planetami

Přečtěte si

Jungle Cruise: Dwayne Johnson zažívá dobrodružství podle atrakce v Disneylandu

Jelikož byla nová Jumanji (ale i Cesta na tajuplný ostrov 2) až překvapivě úspěšným remakem, není divu že Dwayne...

Recenze: El Camino – Epilog Jesseho Pinkmana stojí na hraně

Dlouho očekávaná premiéra filmu El Camino je za námi. Epilog, jež po AMC převzala televize Netflix, odpovídá na některé...

Valhalla: Říše bohů: Thor a Loki znovu odvrací Ragnarok v temné severské fantasy

Výpravná dánská fantasy Valhalla: Říše bohů nás zavede do příběhu severské mytologie, ve kterém budou hlavní hrdinové, bohové, odvracet...

Autor

Nový sci-fi snímek The Space Between Us od Petera Chelsoma o lásce, která vzniká mezi planetami. Bude opětovaná a naplněná?

STX Entertainment uvádí první trailer na nový scifi příběh, ve kterém nejde o přežití ve vesmíru. Gardner Elliot je člověk, který se narodil ve vesmíru a jeho matka zemřela při porodu, tudíž je vychováván ostatními členy posádky. V šestnácti letech začne jeho online románek s dívkou z Colorada. Colorado je ale na jiné planetě, než je ta, na které se Gardner nachází. Vidíte v tom problém? Gardner nikoliv. Ačkoliv zemská gravitace ohrožuje jeho existenci, přesto Gardner závodí s přírodou a hlavně s časem, aby našel svou lásku a získal si její srdce. Podaří se mu najít svou lásku a vrátit se zpět na Mars?

Režisérem snímku The Space Between Us je Peter Chelsom. V hlavních rolích si zahrají Gary Oldman, Asa Butterfield, Carla Gugino, Britt Robertson a Janet Montgomery.

Snímek má americkou premiéru 19. srpna 2016.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také