Trailer #2: Star Trek: Do neznáma (2016) – Předaleká galaxie bez šťávy

Přečtěte si

9 trailerů týdne: Život v počítačové simulaci a mladý The Rock

Dobrých trailerů není nikdy dost. Za poslední týden byla naštěstí uvedena celá řada zajímavých titulů, ze kterých nejvíce vyčnívá...

10 nejstahovanějších filmů týdne podle TorrentFreaku

TorrentFreak zveřejnil nejstahovanější filmy týdne. Nelegálnímu stahování z torrentů aktuálně vévodí westernové drama Tome Hankse, News of the World,...

12 novinek, které Netflix přidá v týdnu

Čeká nás spíše slabší týden, co se týče novinek na Netflixu, o zajímavé tituly ale nouze nebude. Seriáloví nadšenci...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Za hranice známého vesmíru vyrazí posádka Enterprise letos v srpnu. Mise to bude plná nástrah, o čemž přesvědčuje i druhý trailer. Pořád se ale nemůžu zbavit pocitu, že novému Star Treku tak trochu chybí šťáva.

Nová upoutávka jasně naznačuje, o čem Star Trek: Do neznáma bude. Výlet do neprozkoumaného vesmíru se značně zkomplikuje a posádka Enterprise bude po evakuaci se nucena rozdělit. Bez spojení sil ale nebude schopna zabránit blížící se katastrofě.

Původní trailer k novému Star Treku se dočkal mnoha výtek. Celou situaci nakonec zachraňoval Simon Pegg, spolutvůrce scénáře, který přiznal, že se upoutávka po střihačské práci skutečně moc nepovedla. Samotný film ale bránil.

Star Trek: Do neznámá má premiéru 18. srpna. V režii Justina Lina (Rychle a zběsile) se představí Chris Pine, Zachary Quinto, Zoe Saldana, Karl Urban, Simon Pegg, John Cho, Anton Yelchin, Idris Elba, Sofia Boutella a další.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také