Trailer #2: Boj za svobodu (2016) – Gary Ross přichází s novým filmem

Přečtěte si

12 dokumentů o pandemii Covidu-19

Pokud vám všudypřítomný koronavirus ještě neleze krkem, můžete se o něm dozvědět i něco víc. Třeba to, co se...

V jakém pořadí sledovat Marvel filmy

Filmy od Marvelu (přesněji z Marvel Cinematic Universe) lze sledovat podle roku jejich uvedení nebo chronologicky podle toho, v...

Recenze: Chicagský tribunál – Prvotřídní soudní drama

Režisér a scénárista Aaron Sorkin, který v minulosti zanechal svůj výrazný tvůrčí rukopis na takových filmových dílech, jako byla...

Autor

Svoboda je nyní samozřejmostí, ale během období občanské války v Americe byla skutečnost zcela jiná. Svobodu si museli občané nejprve tvrdě vybojovat.

STX Entertainment ukazuje již druhý trailer připravovaného snímku, který je založen na skutečném příběhu. Jedná se o drama z občanské války v Americe. Příběh napsal a o režii se postaral Gary Ross (Hunger Games, Seabiscuit, Pleasantville), který je nositelem čtyř nominací na Oskara.

Jedná se o zpracování skutečného příběhu farmáře Newtona Knighta (Matthew McConaughey), který oficiálně zastává stanoviska obyvatel jihu. K otroctví, které je v zemi běžnou záležitostí není zcela nakloněn. Nechce se přidat ani na jednu ze stran a založí si vlastní stát. Nic není zadarmo a cestu ke vlastnímu státu, kde nebude podporováno otroctví, si musí společně s ostatními vybojovat. Díky jednomu zemědělci vznikne ozbrojené povstání proti konfederaci, které opravdu vede k vytvoření svobodného státu.

Snímek má premiéru 24. června.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také