Trailer #1: Inferno (2016) – Robert Langdon zachraňuje lidstvo před katastrofou

Přečtěte si

Autor

Lenka Hrůzová
Lenka Hrůzová
Jsem studentka novinařiny, která má ráda humor a ironii, jak ve filmu, tak v životě. Vždy se ráda podívám na seriál Simpsonovi nebo na film Leon. A oceňuji filmy inspirované skutečnými událostmi, protože nemívají přeslazené šťastné konce.

Harvardský profesor Robert Langdon v podání Toma Hankse se opět vrací do Itálie, kde musí vyřešit hlavolam vytvořený vědcem Bertrandem Zobristem, aby zachránil svět před pandemií. Po Langdonově boku bude jako vždy stát krásná žena, která mu pomůže s rozluštěním záhady.

Po delší odmlce se diváci dočkají třetího pokračování příběhů symbologa Langdona podle knižní předlohy Dana Browna, které bude znova režírovat Ron Howard. První oficiální trailer napovídá, že nestárnoucí profesor bude tentokrát čelit doposud největší výzvě, protože v sázce bude osud celého lidstva. Odkazy v dílech starých umělců, ve kterých se právě on dovede orientovat nejlépe, Langdonovi opět pomáhají rozluštit, co má hlavní záporák Bertrand Zobrist alias Ben Foster v plánu. V italské Florencii ale Langdonovi kromě ztráty paměti ztíží pátraní ještě skutečnost, že je na něj a na doktorku Siennu Brooksovou, kterou ztvární Felicity Jones, vydán zatykač.

Inferno bude do kin uvedeno letos v říjnu a kromě zmíněných herců se mimo jiné ve filmu objeví i Omar Sy, Irrfan Khan nebo Sidse Babett Knudsen.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také