Trailer #1: Deepwater Horizon (2016) – Ropná katastrofa ve filmu

Přečtěte si

12 dokumentů o pandemii Covidu-19

Pokud vám všudypřítomný koronavirus ještě neleze krkem, můžete se o něm dozvědět i něco víc. Třeba to, co se...

V jakém pořadí sledovat Marvel filmy

Filmy od Marvelu (přesněji z Marvel Cinematic Universe) lze sledovat podle roku jejich uvedení nebo chronologicky podle toho, v...

Recenze: Chicagský tribunál – Prvotřídní soudní drama

Režisér a scénárista Aaron Sorkin, který v minulosti zanechal svůj výrazný tvůrčí rukopis na takových filmových dílech, jako byla...

Autor

Tentokrát nepůjde o živelnou katastrofu, ale o výbuch na ropné plošině, jenž se odehrál před šesti lety. Největší člověkem způsobená katastrofa všech dob se dostane brzy na filmové plátno!

Příběh nově vzniklého filmu společnosti Linosgate zachycuje skutečnou událost, která se stala 20. dubna 2010 v Mexickém zálivu. Dnes již hovoříme o jedné z největších katastrof ve světových dějinách, které zapříčinil člověk. Film zobrazuje především odvahu a statečnost těch, kteří pracovali na ropné plošině, kde se stala nehoda.

V hlavní roli uvidíme Marka Wahlberga, v těch vedlejších pak Kurta Russella, Johna Malkoviche, Dylana O’Briena, Ginu Rodriguez a Kate Hudson.

O režii se postaral Peter Berg (Na život a na smrt, Království) a scénář k filmu napsali Matthew Michael Carnahan a Matthew Sand.

Akční drama se skutečným příběhem vypadá z traileru slibně, snímek má stanovenou premiéru v severní Americe na 30. září 2016. Kdy přijde do českých film není zatím známo.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také