Trailer #1: Deepwater Horizon (2016) – Ropná katastrofa ve filmu

Přečtěte si

Jungle Cruise: Dwayne Johnson zažívá dobrodružství podle atrakce v Disneylandu

Jelikož byla nová Jumanji (ale i Cesta na tajuplný ostrov 2) až překvapivě úspěšným remakem, není divu že Dwayne...

Recenze: El Camino – Epilog Jesseho Pinkmana stojí na hraně

Dlouho očekávaná premiéra filmu El Camino je za námi. Epilog, jež po AMC převzala televize Netflix, odpovídá na některé...

Valhalla: Říše bohů: Thor a Loki znovu odvrací Ragnarok v temné severské fantasy

Výpravná dánská fantasy Valhalla: Říše bohů nás zavede do příběhu severské mytologie, ve kterém budou hlavní hrdinové, bohové, odvracet...

Autor

Tentokrát nepůjde o živelnou katastrofu, ale o výbuch na ropné plošině, jenž se odehrál před šesti lety. Největší člověkem způsobená katastrofa všech dob se dostane brzy na filmové plátno!

Příběh nově vzniklého filmu společnosti Linosgate zachycuje skutečnou událost, která se stala 20. dubna 2010 v Mexickém zálivu. Dnes již hovoříme o jedné z největších katastrof ve světových dějinách, které zapříčinil člověk. Film zobrazuje především odvahu a statečnost těch, kteří pracovali na ropné plošině, kde se stala nehoda.

V hlavní roli uvidíme Marka Wahlberga, v těch vedlejších pak Kurta Russella, Johna Malkoviche, Dylana O’Briena, Ginu Rodriguez a Kate Hudson.

O režii se postaral Peter Berg (Na život a na smrt, Království) a scénář k filmu napsali Matthew Michael Carnahan a Matthew Sand.

Akční drama se skutečným příběhem vypadá z traileru slibně, snímek má stanovenou premiéru v severní Americe na 30. září 2016. Kdy přijde do českých film není zatím známo.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také