Trailer #1: Bad Moms (2016) – Špatné mámy v plném nasazení

Přečtěte si

Valhalla: Říše bohů: Thor a Loki znovu odvrací Ragnarok v temné severské fantasy

Výpravná dánská fantasy Valhalla: Říše bohů nás zavede do příběhu severské mytologie, ve kterém budou hlavní hrdinové, bohové, odvracet...

Recenze: Staříci – Roadmovie o pomstě a strastech stáří

Ve skutečnými událostmi inspirovaném snímku se spolu na plátně vůbec poprvé objevují herečtí matadoři Jiří Schmitzer a Ladislav Mrkvička...

Recenze: Parazit – Korejský Tarantino?

Snímek Parazit uchvátil kritiky, a nyní je na nejlepší cestě učinit totéž v kinech svým "masovým" divákům. Jaký je...

Autor

Každá chce být perfektní mámou. Ale co se stane, když rodina i bezchybným ženám přeroste přes hlavu? STX Entertainment uvádí do kin novou americkou komedii Bad Moms.

Filmové studio STX Entertainment odhalilo trailer na novou americkou komedii Bad Moms. V hlavní roli si zahraje hvězdné trio Mila Kunis, Kristen Bell a Kathryn Hahn.

Filmoví tvůrci Jon Lucas a Scott Moore, kteří  spolupracovali na filmu Pařba ve Vegas, se společně postarali o režii a scénář. Co se tedy bude dít ve filmu s mladými maminkami?

Na první pohled se zdá, že Amy (Mila Kunis) má život, po kterém by nejedna žena toužila. Skvělé manželství, krásné děti a slibnou kariéru. Zdání klame. Ve skutečnosti je šíleně přepracovaná, vyčerpaná, a chystá se… rezignovat. Společně s dalšími kamarádkami, které to cítí stejně jako Amy. Společně se vydají na cestu k osvobození od běžných povinností. Dokáží všechny hodit své rodiny za hlavu a pobavit se, jako tenkrát, když neměly své ratolesti a manžely?

Snímek bude mít premiéru v kinech 29. června 2016.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také