TOP 6: Nejlepší party komedie

Přečtěte si

Autor

Z prostředí amerických vysokoškolských spolků míří do kin bláznivá party komedie Sousedi 2. V té se musí po klidu toužící manželský pár vypořádat s nekompromisní skupinou dívek, které se v sousedním domě nijak nehodlají vyrovnat s tím, že by měly svoji vysokou absolvovat bez „občasných“ studentských večírků. Pro srovnání můžeme rovnou uvést pár dalších filmů, ve kterých se alkoholem a veselím také zrovna nešetřilo.

Pařba ve Vegas

Vedle studentů, ať už ze středních nebo vysokých škol, nechybí patřičná energie k uspořádání nezapomenutelné party ani čtveřici známých chlapíků takřka už ve středním věku. Phil, Stu a Alan se v populární komedii bez zábran a hranic rozhodnou udělat svému kamarádovi Dougovi před jeho svatbou rozlučku se svobodou, ale… Po prvním panáku se probouzí na svém hotelovém pokoji, v koupelně tygr, v šatníku miminko a Doug nikde. A to samé platí o jakýchkoliv vzpomínkách na předchozí noc, takže nezbývá nic jiného, než se vydat po stopách vlastních škod. Bezkonkurenční party!

Série Prci, prci, prcičky

Neopomenutelnou součást tohoto žebříčku musí zákonitě tvořit minimálně čtyři díly již osmidílné ságy amerických Prciček, ve kterých to spolu roztáčí už od střední školy pětice spolužáků Jim, Kevin, Oz, Finch a Stifler. Hlavním cílem v každém z jejich dobrodružství je ulovit tu správnou holku, slušně řečeno. A to se nikdy neobejde bez alespoň jedné pípy, celé kupy dalších lidí, epických hlášek a zábavy. Takřka kultovní série provázela studentským životem nejednu generaci a mezi všemi se stala velice oblíbenou.

Zahulíme, uvidíme

Nehledě na to, že Harold má práci v kanceláři a měl by být v životě vážný a seriózní, svému kamarádovi Kumarovi nedokáže říct ne. Když si tak spolu zase jednou v pár doušcích marihuany povyrazí, nenapadne je nic jiného, než uspořádat výpravu za lahodnými Burgry z fast-food řetězce White Castle. Na své cestě se zcela jistě nedokážou vyhnout potížím, a už vůbec ne zábavám a večírkům, jejichž rozuzlení ale ne vždy musí být zrovna příjemná.

Superbad

Dospíváním si musí projít každý, chlapci Evan a Seth mají ale to své ale nepěkně ztížené. Ani jeden z nich neví, co si počít bez toho druhé, a to je zrovna čeká maturita a pravděpodobné odloučení na cestách za budoucím vzděláním. Před sebou tak mají jedinou noc, kterou se rozhodnou strávit honbou za vysněnými děvčaty tak, aby se skutečně rozloučili se všemi náležitostmi, a mělo to ty správné grády. Samozřejmě, že to skončí potupně, a právě proto si tuhle bláznivou party nemůže nikdo nechat ujít.

Projekt X

Na pomezí komedie a krimi balancuje příběh tří studentů končících vysokou školu, kterou nehodlají opustit bez pořádného rozloučení. Jejich hlavní snahou bylo zviditelnit se předtím, než upadnou v zapomnění. K tomu je vůbec nejlepší příležitostí uspořádání legendární party, na kterou se nezapomíná. Zvěsti o kolosální události se roznesly rychle, kdo mohl, přišel, co mohl, to vypil a vyšňupal. Původní nevinná myšlenka se tak v průběhu noci zvrhla do extrémů, na které skutečně nikdo dlouhou dobu nezapomene.

Eurotrip

I tahle epická jízda začala omylem. Scott je po promoci a také rozchodu, což se samozřejmě musí pořádně zapít. Během svého opilého stavu ale napsal neslušný e-mail svému kamarádovi přes internet z Německa, ze kterého se ale nakonec vyklube přitažlivá sexbomba. Mladý Scott tak očividně nemá na výběr, musí tento vztah za každou cenu zachránit. Se svými přáteli tak neváhá procestovat půlku Evropy. Zastávky na jejich výletu neminou Londýn, Paříž, Amsterdam, Vatikán ani Bratislavu. Všude je co objevovat, všude se pořádají party v jiném stylu. Tahle jediná cesta je vlastně jedna velká party.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také