Stane se Tom Hiddleston dalším agentem 007?

Přečtěte si

14 výborných filmů, které Netflix nedávno přidal v naprosté tajnosti

Člověk se v záplavě novinek na Netflixu pomalu ztrácí. Každé pondělí u nás sice patří rychlému přehledu nových titulů,...

13 nejnovějších hororů na HBO GO k Halloweenu

Halloween už klepe na dveře a milovníci hororů bijí na poplach. Už víte, které horory si letos nesmíte nechat...

16 nových seriálů, které zhlédnete na jeden zátah

Seriálové služby se předhání, která z nich uvede lepší minisérii, což je v době pandemie velmi vítaný tah. Které...

Autor

Lenka Hrůzová
Jsem studentka novinařiny, která má ráda humor a ironii, jak ve filmu, tak v životě. Vždy se ráda podívám na seriál Simpsonovi nebo na film Leon. A oceňuji filmy inspirované skutečnými událostmi, protože nemívají přeslazené šťastné konce.

Nikdo zatím oficiálně nepotvrdil, že by se Daniel Craig neměl vrátit k roli britského tajného agenta Jamese Bonda, ale média po celém světě už vesele spekulují, kdo ho nahradí. Žhavým favoritem na ztvárnění ikonické role milovníka žen a drahých automobilů je Tom Hiddleston, který byl před pár dny dokonce viděn na schůzce s režisérem předchozích dvou bondovek Samem Mendesem, což ještě více rozvířilo spekulace.

Po deseti letech a čtyřech filmech v roli agenta z řad MI6 se herec Daniel Craig před uveřejněním poslední bondovky s názvem Spectre nevyjádřil příliš nadšeně k otázce, zda chce tuto roli ztvárnit i po páté. Jediný důvod, proč by se k roli vrátil, by byly podle jeho slov peníze, ale ta představa se mu ani trochu nezamlouvala. V reakci na jeho prohlášení se okamžitě začali hledat jeho nástupci, například se spekulovalo o herci Idrisi Elbovi, Tomu Hardymu nebo Damianovi Lewisovi. Do čela pozornosti se ovšem dostal čtvrtý kandidát Tom Hiddleston, který v současné chvíli hraje podobnou špionskou roli v seriálu The Night Manager.

Hiddleston se totiž sešel s režisérem Skyfallu a Spectru Samem Mendesem a producentkou Barbarou Broccoli, což vedlo v mnoha případech ke zrušení vypsaných kurzů sázkových kanceláří na obsazení do role tajného agenta 007. I když žádná strana prozatím nic oficiálně nepotvrdila – Hiddleston je v otázce Bonda zdrženlivý a Craig zmírnil své radikální nesympatie s jeho opětovných ztvárněním – je pravděpodobné, že pokud skončí slavná éra Daniela Craiga jako Jamese Bonda, je právě Hiddleston nejblíže převzetí jeho role agenta MI6.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také