Třetí pokračování Captain America je tady. Jak se můžete dočíst v naší recenzi – jedná se o velice úspěšné pokračování a možná i jednu z nejlepších marvelovek všech dob! Takže skvělá příležitost zajít na tento hit do kina a ještě zadarmo.

B1 Captain America

Film studia Marvel Captain America: Občanská válka se odehrává v době, kdy Steve Rogers převzal vedení nově zformovaného týmu Avengers, který se nadále snaží chránit lidstvo. Dojde však k dalšímu incidentu, ve kterém sehrají Avengers nešťastnou roli. Politické tlaky vyústí ve vytvoření systému zodpovědnosti vedenému vládní organizací, jež na tým super-hrdinů dohlíží a řídí ho. Nová skutečnost Avengers rozdělí na dva tábory. Jeden vede Steve Rogers, jež hájí svobodu Avengers, aby mohli bránit lidstvo bez vládních zásahů. Druhý vede Tony Stark, který překvapivě zastává myšlenku vládního dohledu a zodpovědnosti. Připravte se vybrat si svou stranu a přidat se k non-stop akci na dvou frontách.

Soutěžní otázka

Hudbu k filmu složil:

a) Junkie XL
b) Henry Jackman
c) Hans Zimmer

Soutěžíme o 3×2 lístky do IMAX.

Své odpovědi zasílejte na soutez@nafilmu.cz. Soutěž končí 11. května, den poté vylosujeme tři výherce. Ti si budou moci zajít do IMAX kdykoliv podle svého uvážení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno