Jaké by to bylo vyhrát lístky na snímek Alenka v říši divů: Za zrcadlem? Bylo by to skvělé, že? Mysleli jsme si to. A proto si můžete právě u nás zasoutěžit a zajít si na nové dobrodružství Alenky do kina IMAX.

Alenka Kingsleighová se ujala řemesla po svém otci a strávila několik posledních let na divokých vlnách světových oceánů jako mořeplavkyně. Po svém návratu do Londýna objeví kouzelné zrcadlo, skrz které se dostane zpět do fantastické Říše divů, kde se znovu shledá se svými starými známými: Bílým králíkem, houseňákem Absolemem, kocourem Šklíbou a potrhlým Kloboučníkem, který není ve své kůži. Kloboučník totiž ztratil svou svoucnost a tak Bílá královna Mirana vyšle Alenku zapůjčit si Chronosféru, cože je kovová koule uvnitř Velkých hodin, jež stanovují veškerý čas. Cestou do minulosti se Alenka setkává se svými přáteli – i nepřáteli – v různých dobách jejich životů. Alenku čeká nebezpečná cesta, během které musí zachránit potrhlého Kloboučníka dřív, než jí vyprší všechen čas.

Alenka v říši divů_IMAX

Zažijte fantastické dobrodružství Alenky a jejich přátel v Říši divů na největším plátně v České republice – v kině IMAX. Snímek ALENKA V ŘÍŠI DIVŮ: ZA ZRCADLEM můžete navštívit v multiplexech Cinema City, IMAX a 4DX – a to, jak ve verzi 2D tak 3D.

Soutěžní otázka:

Kde se nachází kino IMAX?

a) Cinema City Atrium Flora
b) Cinema City OC Nový Smíchov
c) Cinema City Velký Špalíček

Soutěžíme o 3×2 lístky do IMAX.

Své odpovědi zasílejte na soutez@nafilmu.cz | Alenka. Soutěž končí 5. června, den poté vylosujeme tři výherce. Ti si budou moci zajít do IMAX kdykoliv podle svého uvážení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno