První ohlasy na Sebevražedný oddíl z testovacích projekcí

Přečtěte si

16 novinek, které v týdnu uvede Netflix

Poslední týden tohoto měsíce bude na Netflixu ve znamení originální hororové tvorby, zajímavých dokumentů, ale také jedné velké premiéry...

16 filmů na Halloween pro celou rodinu za posledních 10 let

Doporučujeme patnáct filmů, které se mohou skvěle hodit, pokud hledáte to pravé filmové dobrodružství pro celou rodinu na blížící...

12 dokumentů o pandemii Covidu-19

Pokud vám všudypřítomný koronavirus ještě neleze krkem, můžete se o něm dozvědět i něco víc. Třeba to, co se...

Autor

Po vlažných ohlasech i tržbách superočekávaného rozjezdu protiuniverza Marvelu ze stáje DC Batman V Superman, se zraky plné nadějí stočily k 5. srpnu. Do boje za místo   komiksové stáje DC na plátnech se vydá Sebevražedný oddíl. A tihle padouši si podle prvních reakcí vedou skvěle.

Ve čtvrtek studio Warner Bros spustilo v Kalifornii testovací projekce prvním nadšencům. Ti později referovali na síti Twitter své reakce. A ty byly všechny hodně nadšené. Vyzdvihovala se humorná stránka filmu a herecká sestava. Z té nejvíce nepřekvapivě ční Harley Quinn australské herečky Margot Robbie a Deadshot Willa Smithe.

Jenže je otázkou, kdo všechno se projekce účastnil. Nic dalšího konkrétního jsme se nedověděli a příspěvky působí spíše jako fanboyovské výkřiky. A víme, jak jsme se spálili např. už u zmiňovaného BvS. Nicméně, pořád lepší než baseballkou po hlavě, takže se stále těšíme a doufáme, že i přes rating PG13 nás čeká originální pekelná jízda!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také