Nová videa z Warcraftu odhalí Garonu a pár nových scén

Premiéra dlouhá léta očekávaného filmu se každým dnem závratněji blíží, a proto není divu, že se nám studia Legendary Pictures a Universal Pictures snaží zkrátit napjatá očekávání novými videi nejen ze zákulisí tohoto epického fantasy filmu, ale i řadou nových záběrů a promluvami herců a režiséra o tom, co můžeme od filmu Warcraft: První střet očekávat.

Mezi videi níže můžete zhlédnout spot představující postavu, jménem Garona, jež je míšenkyní rasy orků a draneiů a její představitelku, herečku Paulu Patton. Ta zde hovoří zejména o své fyzické přípravě na roli zelené válečnice, díky níž zvládla vše potřebné bez jindy využívaných dublérů. Dále se dostaneme do nového prostředí, spatříme chystaný střet dvou odlišných světů, dvou kultur, a seznámíme se s herci a jejich pohledem na monstrózní projekt, jehož jsou součástí. Klade se také důraz na to, jakým způsobem se seznámí hlavní hrdinové a je zde v kostce naznačen hlavní příběh, který ale protřelé hráče nejspíš příliš nepřekvapí. Nadšení ze všech přímo čiší a tak nemůžeme než doufat, že se přeneslo i do finálního snímku a bude tak z pláten vyvěrat i na nás… Režisér Duncan Jones též hovoří velmi vzletně a slibuje něco, co jsme nikdy před tím neviděli. Zda tedy aktéři nepřehánějí se budeme moci přesvědčit už 9. června v kinech!

„WarCraft studia Legendary představí epické dobrodružství, které nás zavede do světa Azeroth. Nikdy nekončící spory mezi uskupením ras Aliance a Hordy budeme sledovat prostřednictvím lidského generála Anduina Lothara a orkského náčelníka Durotana. Navštívíme tak nejznámější baštu lidského pokolení – Stormwind, magický Dalaran nebo pod horou ukrytý Ironforge. Na motivy jednoho z nejznámějších herních univerz společnosti Blizzard Entertainment režíruje Duncan Jones podle scénáře Charlese Leavitta.“