Luc Besson uveřejnil fotky z natáčení sci-fi Valerian

Přečtěte si

Autor

Lenka Hrůzová
Jsem studentka novinařiny, která má ráda humor a ironii, jak ve filmu, tak v životě. Vždy se ráda podívám na seriál Simpsonovi nebo na film Leon. A oceňuji filmy inspirované skutečnými událostmi, protože nemívají přeslazené šťastné konce.

Aby nebyla kina plná jen komiksových adaptací z dílen Marvelu a DC, dočkáme se v příštím roce premiéry filmu Valerian a město tisíce planet. Ten vznikl podle francouzské komiksové sci-fi předlohy Valérian a Laureline a fotky z natáčení napovídají, že se dočkáme zajímavé podívané.

Natáčení se ujal Luc Besson, který se po svém kultovním Pátém elementu z roku 1997 sci-fi žánru už příliš nevěnoval. Po režírování kasovně úspěšného snímku Lucy, bude mít Besson k dispozici téměř čtyřikrát větší rozpočet, a tak se Valerian stane nejnákladnějším snímkem v jeho dosavadní kariéře. Ústřední hereckou dvojici ztvární Cara Delevigne v roli Laureline a Valeriana si zahraje Dane DeHaan. Kromě nich se ve filmu objeví ještě Clive Owen, Ethan Hawke, John Goodman nebo zpěvačka Rihanna. Valerian a Laureline jsou vládními agenty, kteří mají na starosti správu vesmíru a jsou posláni na misi do mezigalaktického města Alfa. To na první pohled působí jako pospolitá kolonie, ale jak už to tak bývá, zlo číhá všude. Luc Besson je fanouškem tohoto komiksu už od dětství, takže natáčení filmu na jeho motivy je pro něj splněním snu, a tak se o fotky z placu podělil s fanoušky na svém Twitteru.

ChQFjNWUgAEWNWoCfnwybhUYAANcV3

Ce2f1e1UEAQNB5w

ChxGtsfW0AEpbJjCiDqvbgVIAA6st-CfgWVrJWEAQSwQN

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také