Jackmanův poslední Wolverine bude eRko

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Hugh Jackman propůjčuje Wolverinovi svou tvář už celých šestnáct let. Sám herec cítí, že je nejvyšší čas pověsit adamantiové drápy na hřebík a svým posledním filmem se se světem X-Menů rozloučit.

Wolverine uzavře svou filmovou trilogii už příští rok. Oficiální název snímku stále neznáme, nicméně se očekává adaptace skvělého komiksu Old Man Logan. Těmto slovům dal větší váhu producent Simon Kinberg, který posledního Wolverina označil jako naprosto odlišný, brutální film s westernovým tónem.

OneLastTime640

Natáčení snímku začalo před pár dny a Simon Kinberg v rozhovoru pro filmový server Collider prozradil další informace. Třetí Wolverine prý bude oficiálně mládeži nepřístupný, Wolverina představí v úplně novém světle a bude se odehrávat v budoucnosti.

Foxové na eRkového Wolverine vsadili zřejmě po úspěchu Deadpoola, který si letos v únoru podmanil kina po celém světě. Film s rozpočtem 58 milionů dolarů totiž vydělal přes 760 milionů dolarů, a to je na film s omezenou přístupností neskutečná nálož.

Nového Wolverina uvidíme v kinech v březnu 2017, nicméně samotného Jackmana bychom se měli dočkat i v očekávaném X-Men: Apokalypsa, jak navnadil finální záběr posledního traileru.

Wolverine 3 režíruje James Mangold a v hlavních rolích se po boku Hugha Jackmana ukáží Patrick Stewart, Stephen Merchant a Richard E. Grant. Roli padoucha obstará Boyd Holbrook.

1 komentář

  1. Tak na tohle se hodně těším… Wolverine s R ratingem a ještě inspirovaný Starým dobrým Loganem (což je jeden z nejlepších komiksů od Marvelu co jsem četl) zní prostě skvěle a pro Jackmana by to bylo asi nejlepší možný rozloučení s tou postavou… Jen škoda že tam nemůžou dát i Hulka a další. 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také