DC novinky: Co nového u Batmana, Flashe, Green Lanterna a dalších?

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Warneři na veřejnosti svou nespokojenost s Batman v Superman moc neprojevují, je ale jasné, že výsledná čísla čekali někde jinde. Po filmové stránce rovněž nejde o nic převratného a tak vlastně člověk ani neví, jestli se na tu Justice League má vůbec těšit. Horké novinky ze světa DCU navíc jasně mluví o tom, že těch problémů s projekty bude víc.

The Flash

Začínáme u nejrychlejšího muže planety. Hollywood Reporter odhalil, že superhrdina s tváří Ezry Millera přišel o režiséra. Tím měl být Seth Grahame-Smith, scénárista titulů jako Abraham Lincoln: Lovec upírů nebo LEGO® Batman film. Stalo se tak prý na základě neshod se studiem.

Green Lantern Corps

Film uvidíme až za čtyři roky, už teď ale kolem projektu krouží velmi zajímavé jméno. Proslýchá se, že režisérem snímku bude George Miller, tvůrce loňského hitu Šílený Max: Zběsilá cesta. George Miller byl před lety spojován i s Justice League, jak ale už tušíte, nakonec z toho nic nebylo.

Batman

Nového Batmana bude mít Ben Affleck plně pod kontrolou. Napsal scénář, střihne si hlavní roli a pochopitelně se ujme i režie. Server Heroic Hollywood nyní uvedl, že Ben Affleck má nad projektem hlavní slovo a dokonce ani studio by mu do jeho práce nemělo moc mluvit. A to je jedině dobře, vzpomeňte na Město a Argo.

Aquaman

Flash o svého režiséra přišel, Aquamanovi hrozí něco podobného. Jednou nohou na odchodu je podle všeho James Wan (Rychle a zběsile 7), který prý o další velký biják původně ani moc nestál. Uvidíme, co je na tom pravdy.

Jak vidíte, filmový svět DC dostává rány hned na úvod. Změny režisérů ale nejsou u takto velkých projektů nic výjimečného, vzpomeňte třeba na konkurenčního Ant-Mana, z kterého se nakonec vyklubala hodně fajn žánrovka.

Všechny filmy podle DC, které Warneři plánují v nejbližších letech, si můžete připomenout v tomto krátkém ohlédnutí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také