Avengers mění název

Přečtěte si

16 novinek, které v týdnu uvede Netflix

Poslední týden tohoto měsíce bude na Netflixu ve znamení originální hororové tvorby, zajímavých dokumentů, ale také jedné velké premiéry...

16 filmů na Halloween pro celou rodinu za posledních 10 let

Doporučujeme patnáct filmů, které se mohou skvěle hodit, pokud hledáte to pravé filmové dobrodružství pro celou rodinu na blížící...

12 dokumentů o pandemii Covidu-19

Pokud vám všudypřítomný koronavirus ještě neleze krkem, můžete se o něm dozvědět i něco víc. Třeba to, co se...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Momentálně vstřebáváme zážitek z Občanské války, u Marvelu ale už přemýšlí o dvojdílných Avengers s podtituly Infinity War. Podle bratří Russoových dojde k jejich přejmenování, samotný nový název však ještě neznají ani pánové režiséři.

Součástí marvelovské třetí Fáze budou i Avengers, kteří v rozmezí let 2018 a 2019 zatočí zřejmě s Thanosem. O dvojdílném projektu toho zatím moc nevíme, Marvel nás ale ujišťuje, že nepůjde o klasické rozdělení filmu na dvě poloviny ve stylu sérií Harryho Pottera nebo Hunger Games. Prý nás čekají dva plnohodnotné bijáky, jeden závislý na tom druhém.

Bratři Russoové, režiséři Captain America: Občanská válka, nyní prozradili, že název Avengers: Infinity War je minulostí. Projekt prý dostane nový název, vyloženou změnu příběhové linie ale nečekáme. Jaký podtitul noví Avengers ponesou, zatím netuší ani v Marvelu.

Natáčení obou filmů započne už koncem tohoto roku, trvat by mělo celých devět měsíců. Nedávno bylo prozrazeno, že nás na plátně čeká přes šedesát sedm postav.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také