5 důvodů, proč jít na komedii Sousedi 2

Přečtěte si

10 nelegálně nejstahovanějších filmů týdne

Nacházíme se v době, kdy filmová studia vkládají naděje do streamu, a tím roste pochopitelně zájem o pirátství. Tomu...

12 nedávno uvedených českých filmů na Netflixu

Netflix přidává do nabídky další české filmy. Populární 3Bobule, které vládnou žebříčkům sledovanosti českého Netflixu již několik týdnů v...

10 horkých novinek na bezva víkend u bedny

Na víkend si rezervujte dostatek času, protože na streamu bylo přes týden opět živo. Kromě tradiční nadílky novinek na...

Autor

Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Začalo léto a s ním přichází do kin, jak jinak, letní komedie. Filmy, u kterých se zpravidla můžete uvolnit a sem tam se zasmát povedeným gagům.

Jste unavení dramaty či příliš vážně se beroucími filmy? Obdobný pohodový zážitek slibuje pokračování komedie z roku 2014. Ve druhém díle se krom starých známých (Seth Rogen, Rose Byrne, Zac Effron, Dave Franco…) objeví pochopitelně i několik nových tváří a jak to tak už u pokračování bývá, můžeme se těšit na snahu přijít s ještě větším množstvím vtipných situací, triků, postav… A celkově se vším, co k navazujícím filmům patří. Jestli se Sousedům podaří pobavit se můžete přesvědčit sami už tento týden od 12. 5. v kinech! A proč tedy stojí zato na druhé Sousedy jít?

1. Obsazení

Začněme u Chloë Grace Moretz… Mladá a nadaná herečka už ukázala že k různým druhům humoru, právě tak jako k rozličným filmovým žánrům nemá daleko. Mimo jiné tedy ve filmech jako Kick-Ass, Mládeži nepřístupno, či Carrie. Zde ji spatříme v roli „vůdkyně“ klubu vysokoškolaček. Dále se ve filmu nově objeví i Selena Gomez… Krom těchto dvou hereček se můžeme těšit na již výše zmíněné aktéry, jde také o třetí film, v němž si spolu zahrají Seth Rogen a Rose Byrne.

2. Humor

Trailer slibuje šílenou podívanou plnou ztřeštěných situací a gagů, u kterých se dá krásně vypnout a sledovat mezigenerační boj vysokoškolaček a manželského páru ve středních letech…

3. Pokračování

Už teď je jasné, že se snímek ponese v obdobném stylu jako jeho předchůdce, pokud jste tedy jedničku viděli a líbila se vám, není nad čím váhat! První Sousedi navíc v kinech zaznamenali až nečekaný úspěch!

4. Odlehčenost, prosluněná atmosféra

Aneb dvě věci, na které se zpravidla u letních komedií můžeme spolehnout. Film, který vás díky šílenému tempu, vysokoškolským oslavám a sousedské „válkou“ vrcholící rivalitě nabije energií a elánem, jimiž nejen krásné dny, jež jsou nasnadě, oplývají.

5. Zakončení náročného dne

Raději než sedět doma a koukat na reprízy starých filmů se přece jen vyplatí zajít na něco novějšího. A pokud patříte mezi ty, kteří čas od času prostou, ale vtipnou komedií nepohrdnou, neváhejte!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také