Trailer #1: Ve jménu krve (2016) – Mel Gibson zachraňuje dceru

Přečtěte si

Autor

Už je to pár let, co média a Hollywood sežvýkala personu Mela Gibsona a udělala z něj nežádoucí celebritu. Píše se ale rok 2016 a čerstvý šedesátník se nadechuje k návratu. Prvním zářezem přitom bude revenge flick Ve jménu krve.

Že umí Mel Gibson hrát nasrané chlápky, to už víme. Přesvědčili jsme se o tom ve filmech jako Odplata nebo Na hraně temnoty. Ve jménu krve bude mít podobný akcent, přičemž Gibson bude protentokrát fušovat do řemesla Liamu Neesonovi a pokusí se zachránit dceru z problémů. Jako bývalý člen motorkářů a strašný badass John Link by k tomu měl mít dispozice…

Na papíře i podle traileru to vypadá na klasické akční béčko o pomstě a ono to nakonec i tak bude. Gibson na maximum zúročuje své charisma a vše nasvědčuje tomu, že o nekompromisní akci nouze nebude. Za film je totiž zodpovědný Jean-François Richet – režisér výborného dvojfilmu Veřejný nepřítel a scenárista Peter Craig (Město, Hunger Games).

Ve filmu se dále objeví např. William H. Macy, Erin Moriarty nebo Michael Parks. Premiéra je ve světě stanovena na letošní srpen, česká distribuce zatím mlčí. Pro Gibsona bude ovšem tento rok zásadní v případě jiného filmu. Po deseti letech se totiž opět posadil na režisérskou židli a natočil velkofilm s názvem Hacksaw Ridge, který bude zjevně cílit na Oscary.


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také