Soutěž o lístky na premiéru Hardcore Henry

Přečtěte si

Autor

Novinka z rusko-americké koprodukce, Hardcore Henry, míří do českých kin. Jediným způsobem, jak se o dárky přihlásit, je zúčastnit se víkendové soutěže a následně mít trošku štěstíčka při losu.

Vzbudil jsi se, nic si nepamatuješ. Nejspíš proto, že tě právě oživili. Ta krásná žena říká, že tě miluje a že se jmenuješ Henry. Máš jakoby umělý ruce a nohy. Najednou někdo vtrhnul do místnosti, střílí na tebe a ženu, která tě miluje, unášejí pryč. Měl bys jí pomoct a dostat zpátky. Kdo ji ale unesl? Mocný vůdce s armádou žoldáků a plánem na ovládnutí světa. Jsi v neznámém městě, kde se tě neustále pokouší někdo zabít. Kromě tohohle chlápka, je z Británie, Jimmy. Prý je s tebou. Nejseš si tím úplně jistý, ale zatím na tebe alespoň nestřílí. Pokud celý tohle šílenství přežiješ, a zjistíš, co se vlastně děje, mohl by ses dozvědět, jaký je tvůj účel a kdo vlastně jsi. Vzhůru do akce! A ještě něco . . Hodně štěstí, Henry. S největší pravděpodobností ho budeš opravdu potřebovat.

Soutěžní otázka: Kdo napsal scénář k tomuto filmu?

Odpovědi zasílejte na soutez@nafilmu.cz nejpozději do 18. dubna 2016, jako předmět uvádějte „Hardcore Henry“. Ze všech správných odpovědí vybereme následující den 5 výherců, kteří získají po dvou lístcích do kina na akčňák Hardcore Henry – 19. 4. 2016 do pražského kina Cinestar Anděl od 19:00 hod.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také