Soutěž o lístky na film Kniha džunglí do IMAX

Přečtěte si

Autor

Epickou podívanou na motivy slavného dobrodružného románu můžete vidět v IMAXu. A zadarmo.

Konkrétně jde o to, že soutěžíte o šest lístků na Kniha Džunglí. To znamená dva lístky pro každého výherce…

Hrdinou filmu je chlapec Mauglí (nováček Neel Sethi), člověčí mládě vychované v džungli vlčí smečkou. Do džungle však přichází hrozivý tygr Šér Chán, jenž si nese jizvy způsobené člověkem. Šér Chán chce zničit vše, co vnímá jako ohrožení a Mauglí cítí, že již v džungli není vítán. A tak opouští svůj domov a vydává se na dobrodružnou cestu plnou poznání. Provází ho přísný mentor, pardál Baghíra, a veselý medvěd Balú. Cestou džunglí se Mauglí setká se zvířaty, které to s ním nemyslí vždy dobře. Patří mezi ně krajta Ká, jejíž svůdný hlas a pronikavý pohled hypnotizují člověčí mládě, a marnivý král Ludvík, který se snaží Mauglího přemluvit, aby mu prozradil tajemství překrásného, leč smrtonosného Rudého květu: ohně.

Soutěžní otázka

Novou Knihu džunglí režíroval Jon Favreau. V roce 2018 se však dočkáme ještě odlišného filmového zpracování této knižní klasiky. Režisérský debut si zde odbude:

a) Jack Black
b) Andy Serkis
c) Ryan Reynolds

Své odpovědi zasílejte na soutez@nafilmu.cz. Soutěž končí 27. dubna, den poté vylosujeme tři výherce. Ti si budou moci zajít do IMAX kdykoliv podle svého uvážení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také