Natáčení dvojky Deadpoola ještě letos?

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Bohatý rok na superhrdinské adaptace nastartoval Deadpool už v únoru. Film trhal rekordy v návštěvnosti kin a diváci se v sálech doslova královsky bavili. Ohlášení sequelu dost možná nejlepší komiksárny tohoto roku (uvidíme, co na to X-Meni nebo Captain America) tedy moc lidí nepřekvapilo. Den premiéry sice ještě neznáme, nicméně to může být podstatně dříve, než jsme si mysleli.

Heroic Hollywood uvádí, že první klapky druhého Deadpoola bychom se mohli dočkat už letos na podzim. A to je docela fofr, protože hláškující antihrdina ještě stále dobývá určitá světová kina a jeho premiéra na Blu-ray se teprve blíží. V jakém bodě se pak nachází scénář dua Reese a Wernick, to zůstává otázkou. Server nadále píše, že se Ryan Reynolds dohodl na smlouvě a jeho comebacku v červeném kostýmu už nic nebrání.

Deadpool 2 by tedy mohl dorazit už někdy příští rok, mnohem pravděpodobněji to ale vypadá na začátek roku 2018. Tim Miller bude u toho, stejně tak oblíbený mutant a člen X-Force, Cable. Už se těšíte?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také