Captain America 3: Minutový klip rozpumpuje krev v žilách

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Ceny MTV si nepodmanili pouze Sebevražedný oddíl a Fantastická zvířata, úžasnou upoutávkou se prezentovalo i třetí dobrodružství Captaina Ameriky. Minutový klip s Capem, Falconem a Scarlet Witch je plný adrenalinu.

Film studia Marvel Captain America: Občanská válka se odehrává v době, kdy Steve Rogers převzal vedení nově zformovaného týmu Avengers, který se nadále snaží chránit lidstvo. Dojde však k dalšímu incidentu, ve kterém sehrají Avengers nešťastnou roli. Politické tlaky vyústí ve vytvoření systému zodpovědnosti vedenému vládní organizací, jež na tým super-hrdinů dohlíží a řídí ho. Nová skutečnost Avengers rozdělí na dva tábory. Jeden vede Steve Rogers, jež hájí svobodu Avengers, aby mohli bránit lidstvo bez vládních zásahů. Druhý vede Tony Stark, který překvapivě zastává myšlenku vládního dohledu a zodpovědnosti. Připravte se vybrat si svou stranu a přidat se k non-stop akci na dvou frontách.

Captain America: Občanská válka má premiéru 5. května 2016. V režii Anthonyho a Joa Russoových se představí Chris Evans, Robert Downey Jr., Scarlett Johansson, Sebastian Stan, Anthony Mackie, Paul Bettany, Jeremy Renner, Don Cheadle, Elizabeth Olsen, Paul Rudd, Martin Freeman a řada dalších.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také