Arya Stark mutantkou v dalších X-Menech?

Přečtěte si

Autor

Lenka Hrůzová
Lenka Hrůzová
Jsem studentka novinařiny, která má ráda humor a ironii, jak ve filmu, tak v životě. Vždy se ráda podívám na seriál Simpsonovi nebo na film Leon. A oceňuji filmy inspirované skutečnými událostmi, protože nemívají přeslazené šťastné konce.

První spin-off X-Menů má tři potenciální adeptky pro role mladých mutantů. Jednou z nich je právě Maisie Williams známá rolí Aryi ve Hře o Trůny.

Skupina náctiletých mutantů z X-Menů se dočká svého vlastního filmu New Mutants, který bude natáčet režisér Josh Boone. Ten je známý hlavně díky filmu Hvězdy nám nepřály. Williams se tak podle dostupných informací stane, po své seriálové sestře Sophii Turner, druhou hvězdou z Hry o trůny, která ztvární hrdinku z Xavierovy školy pro nadané mladistvé. Měla by hrát roli Wolfsbane, civilním jménem Rahne Sinclair, která se proměňuje ve vlčici. Můžeme se jen dohadovat, jestli je to náhoda, že zrovna Williams bude hrát vlčí mutantku, když vlka má v erbu i rod Starků ze Hry o trůny.

NECD36Zub7QZFL_1_b

Další herečkou, o které se hovoří jako o budoucí hvězdě mladých X-Menů, je Anya Taylor-Joy. Ta ztvárnila postavu Thomassin v hororovém snímku Čarodějnice a pravděpodobně jí připadne role Illyany Rasputin s přezdívkou Magik. Rasputin je mladší sestrou superhrdiny Colossuse, která má schopnost teleportace a čarodějnictví.

Alexandra Shipp se stejně jako Sophia Turner objeví v nejnovějším snímku X-Men: Apokalypsa jako superhrdinka Storm, která dokáže létat a ovládat počasí. Turner pak ztvární Jean Grey alias Phoenix, jejíž nadáním je telepatie a telekineze. Obě si pravděpodobně zahrají i v New Mutants, ale studio Fox žádné informace zatím oficiálně nepotvrdilo.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také