5 důvodů, proč jít na životopisný snímek Orel Eddie

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Příběh podceňovaného Michaela Edwardse, který navzdory všem překážkám dosáhne svých cílů, bude mít možnost uchvátit nás brzy v kinech. Proč by stálo za to tento počin vidět? Tady je několik důvodů.

1) Je to o sportu

Vedle historických filmů, sci-fi, fantasy a komiksáren jsou sportovní filmy v menšině. Proto každé dílo spadající do tohoto žánru přirozeně upoutá pozornost.

2) Eggsy z Kingsmana trénovaný Wolverinem

Taron Egerton se proslavil komiksovou adaptací o elegantních britských agentech, kteří nepostrádají styl a velkou dávku noblesy. Nyní vyměnil deštník za lyže, brýle si v této roli nechal. Navíc trenéra mu bude dělat Hugh Jackman,celosvětově známý jako rváč Wolverine

3) Z bahna až na vrchol

Příběhy o podceňovaných outsiderech, kteří přesvědčí své okolí o svých kvalitách, skoro nikdy neomrzí. Většina z nás má nutkání černým ovcím fandit.

4) Je to vtipné

Ačkoliv je Orel Eddie především životopisným snímkem, nepostrádá zábavné scény a nadsázku a dá se tak směle zařadit i do žánru komedie.

5) Vzniklo to ve Velké Británii

Britové filmy natáčet umí. Jejich komedie patří k žánrové špičce, což je sakra dobrý důvod, abyste dali šanci i Eddiemu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také