Strážci vesmíru v mnoha z nás vyvolávají emoce. Kromě pocitu zhnusnění a nevěřícnosti nad tím, jak mohl někdo něco takového natočit, se najdou i ti, kteří mají Strážce vemíru neironicky rádi. Zvětšit druhou skupinu diváků chce nadcházející film, jasně pojmenovaný Power Rangers (Strážci vesmíru). Ten nyní přichází s oficiální synopsí.

Power Rangers sledují skupinu pěti obyčejných středoškoláků, kteří v sobě musí objevit neobyčejné schopnosti po zjištění, že světu hrozí zánik a oni jediní ho mohou zachránit. K jeho záchraně ovšem nebude stačit vypořádat se s mimozemskými útočniky. Pětice bude muset překonat svoje osobní problémy a spojit se v jeden tým, předtím než bude pozdě.

S pózováním mají Strážci vesmíru zkušeností až až.
S pózováním mají Strážci vesmíru zkušeností až až.

Vypadá to, že film se bude soustředit právě na obyčejné problémy jednotlivých Strážců. Již proklamovaný dospělý přístup k látce, tak může jednoduše sklouznout do kýče teenagerovských dramat. O tom, že uvidíme obrovské roboty a monstra, ovšem nepochybujeme a už jen kvůli tomu noví Strážci vesmíru stojí za pozornost.

Film uvidíme v českých kinech od 6. dubna 2017. Pod režijním vedením nezkušeného Deana Israelitea (Projekt minulost) se představí Dacre Montgomery, RJ Cyler, Naomi Scott, Becky G a Ludi Lin jako pětice Strážců a Elizabeth Banks jako zlá čarodějka Rita. Kdo nechce příliš dlouho čekat, může se podívat na dospělejší kraťas od režiséra Josepha Kahna.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno