Once Upon a Time dostalo 6. řadu

Přečtěte si

23 skvělých filmů s češtinou, které Netflix odstraní tento týden

Na konci února opustí Netflix více jak padesát filmů, přičemž polovina z nich není na službě uvedena s češtinou....

10 trailerů týdne: Jackman cestující časem a zrození Cruelly de Vil

Další únorový týden za námi a my vám přinášíme nášup nejlepších trailerů za posledních sedm dní. Naděloval Disney v...

10 nelegálně nejstahovanějších filmů za poslední týden

Mezi nejstahovanější filmy týdne se dostaly dvě novinky. Na Netflixu uvedený thriller Jako v bavlnce se skvělou Rosamund Pike...

Autor

Popularita amerického seriálu ze stanice ABC v posledních sériích poměrně poklesla. I tak se ale fanoušci mohou těšit na pokračování v šesté sérii, jak se jeden z tvůrců dobrodružné fantasy ságy pochlubil na svém Twitteru.

Pohádkový seriál s dramatickou zápletkou upoutal pozornost televizních diváků poprvé před necelými pěti lety. Od té doby si tvůrci Edward Kitsis a Adam Horowitz dovolili natočit již pět sérií, s šestou v pořadí ale studio dlouhou dobu váhalo, a nikdo si tak nemohl být jistý, zdali se jeho oblíbená postava dožije dalšího roku svého života. Proč?

onceuponatime-s5ep5

Příběh o pohádkových bytostech, které zlá královna mocnou kletbou přenesla do fiktivního městečka Storybrooke v říši lidí, už ve svých začátcích nabral kolem jedenáct miliónů diváků. Ve čtvrté sérii se však toto číslo zmenšilo na devět a v prozatím poslední páté sérii se ustálilo na pěti milionech. Stanice ABC tak ještě neodvysílala ani poslední díly této řady a už zvažovala, jestli dát vůbec pokračování seriálu zelenou.

Vše ale před pár dny rozsekl jeden z tvůrců seriálu Adam Horowitz, když na svém twitterovém účtu zveřejnil nadšené prohlášení o schválení plánu šesté série. Jeho díky samozřejmě patřily i ABC, ale především fanouškům. Pokračování pro ně bude už na podzim tohoto roku a o čem bude, to se zatím mohou jen domýšlet.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také