Once Upon a Time dostalo 6. řadu

Přečtěte si

Autor

Popularita amerického seriálu ze stanice ABC v posledních sériích poměrně poklesla. I tak se ale fanoušci mohou těšit na pokračování v šesté sérii, jak se jeden z tvůrců dobrodružné fantasy ságy pochlubil na svém Twitteru.

Pohádkový seriál s dramatickou zápletkou upoutal pozornost televizních diváků poprvé před necelými pěti lety. Od té doby si tvůrci Edward Kitsis a Adam Horowitz dovolili natočit již pět sérií, s šestou v pořadí ale studio dlouhou dobu váhalo, a nikdo si tak nemohl být jistý, zdali se jeho oblíbená postava dožije dalšího roku svého života. Proč?

onceuponatime-s5ep5

Příběh o pohádkových bytostech, které zlá královna mocnou kletbou přenesla do fiktivního městečka Storybrooke v říši lidí, už ve svých začátcích nabral kolem jedenáct miliónů diváků. Ve čtvrté sérii se však toto číslo zmenšilo na devět a v prozatím poslední páté sérii se ustálilo na pěti milionech. Stanice ABC tak ještě neodvysílala ani poslední díly této řady a už zvažovala, jestli dát vůbec pokračování seriálu zelenou.

Vše ale před pár dny rozsekl jeden z tvůrců seriálu Adam Horowitz, když na svém twitterovém účtu zveřejnil nadšené prohlášení o schválení plánu šesté série. Jeho díky samozřejmě patřily i ABC, ale především fanouškům. Pokračování pro ně bude už na podzim tohoto roku a o čem bude, to se zatím mohou jen domýšlet.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také