Trailer #3: Alenka v říši divů: Za zrcadlem (2016) – Cesta do minulosti a dračí oheň

Přečtěte si

Recenze: Chicagský tribunál – Prvotřídní soudní drama

Režisér a scénárista Aaron Sorkin, který v minulosti zanechal svůj výrazný tvůrčí rukopis na takových filmových dílech, jako byla...

22 nejnovějších českých filmů na Netflixu

Netflix se snaží a do svého obsahu přidává jeden český film za druhým. Někdy je uvedení českého snímku radostnější,...

Doporučujeme 20 nejnovějších filmů do další karantény

V souvislosti s koronavirovou pandemií vláda před malou chvílí ohlásila další omezení pohybu lidí. Vzhledem k tomu, že máme...

Autor

ladyania
Retro is a hobby for life 🙂

V pořadí třetí upoutávka na očekávanou fantasy a lá Burton, nám přinesla spoustu nových záběrů. Kromě Alenky uvidíme mimo jiné i modré Cohenovy oči nebo Kloboučníka na nemocničním lůžku. A možná přijde i Tlachapoud!

O čem bude další Alenčino dobrodružství se dozvíme už koncem května. Můžeme stále doufat, že režisér James Bobin se bude držet jak literární předlohy Lewise Carrolla, tak i nádherně zpracovaného prvního dílu, za kterým stojí samotný Tim Burton. Burton se věnuje ve dvojce pouze produkci, ale dle prozatimních trailerů inspiroval Bobina i ve vizuálu.

Na cestě do minulosti Alenka (Mia Wasikowska) potká staré přátele, včetně Kloboučníka (Johnny Depp), kočky Šklíby nebo šíleného králíka. Chybět nebudou ani obě královny, bílá (Anne Hathaway) a červená (Helena Bonham Carter). A Sacha Baron Cohen se představí v roli „The Madd Hattera“, jakéhosi pána času. Máme se tedy na co těšit!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také