Trailer #2: X-Men: Apokalypsa (2016) – Mladí mutanti zachraňují svět

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Nová trilogie X-Menů se blíží zdárně ke svému konci a druhý trailer slibuje očekávanou velkolepou řežbu. Ta by nám tak mohla mutanty představit v trochu jiném světle. Studenti Profesora X přeci na digitální atrakci nikdy moc nesázeli.

Od počátku civilizace byl uctíván jako bůh. Apocalypse, první a nejsilnější z mutantů marvelovského světa X-Menů načerpal sílu ostatních mutantů a stal se tak nesmrtelným a neporazitelným. Probudil se po tisíci letech a je rozčarovaný ze světa, který nachází. Rekrutuje tým mutantů včetně zklamaného Magneta (Michael Fassbender) s cílem očistit lidstvo a nastolit nový světový řád, kterému chce vládnout. Osud Země tak visí na vlásku. Raven (Jennifer Lawrenc) s pomocí profesora X (James McAvoy) stane v čele týmu mladých X-Menů, aby společně zastavili svého největšího nepřítele a zachránili lidstvo před úplným zánikem.

X-Men: Apokalypsa má premiéru 19. května. V režii Bryana Singera se představí James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Nicholas Hoult, Oscar Isaac, Rose Byrne, Tye Sheridan, Sophie Turner a další.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také