Trailer #2: Captain America: Občanská válka (2016) – Spider-Man poprvé na scéně!

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Premiéra se nenávratně blíží a Marvel Studios nám připravilo druhý trailer k očekávanému megafilmu, kde se proti sobě postaví dva superhrdinové, Captain America a Iron Man. Ti rozpoutají Občanskou válku superhrdinů.

spidey1

Konečně! Něco, na co jsme čekali už od doby, kdy Marvel ohlásil, že získal práva na Spider-Mana. Konečně můžeme vidět pavoučího muže v celé své kráse.

Pro mě osobně to byl pocit, kdy se Vám srdce rozbuší třikrát tak rychleji.

Film studia Marvel Captain America: Občanská válka se odehrává v době, kdy Steve Rogers převzal vedení nově zformovaného týmu Avengers, který se nadále snaží chránit lidstvo. Dojde však k dalšímu incidentu, ve kterém sehrají Avengers nešťastnou roli. Politické tlaky vyústí ve vytvoření systému zodpovědnosti vedenému vládní organizací, jež na tým super-hrdinů dohlíží a řídí ho. Nová skutečnost Avengers rozdělí na dva tábory. Jeden vede Steve Rogers, jež hájí svobodu Avengers, aby mohli bránit lidstvo bez vládních zásahů. Druhý vede Tony Stark, který překvapivě zastává myšlenku vládního dohledu a zodpovědnosti. Připravte se vybrat si svou stranu a přidat se k non-stop akci na dvou frontách.

Film má premiéru 5. května a uvidíme v něm téměř všechny oblíbené superhrdiny. Na plátna kin se vrátí Iron Man, Captain America, Hawkeye, Vision, Scarlet Witch, Ant-Man, Black Widow ale také uvidíme nové tváře, jako Black Panthera či právě Spider-Mana.

Co říkáte na druhý trailer? A jak se Vám líbí Spidey?

6 KOMENTÁŘŮ

  1. Podle mě ho chtěli ukázat, aby do kina dostali teoreticky více lidí, kteří třeba nevěděli, že ve filmu bude 🙂 přece jen jsi fanda Spider-Mana a nevíš, že bude ve filmu. Pak uvidíš blbej trailer a v něm tvýho oblíbence a hned na něj pujdeš. Ne všichni si čtou články o filmech a nejsou znalí jako my 😛

  2. Jirka Harmacek Myslím to tím způsobem, že ho mohli odtajnit až v samotným filmu… A ne v traileru pár týdnů před premiérou. Ale samozřejmě největší tahák, kterej dostane člověka do kina.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také