TOP 10: Nejlepší oscarové róby 88. ročníku

Přečtěte si

Autor

Kostky byly vrženy a Oscary rozdány. Leonardo DiCaprio dostal vysněnou trofej za film Revenant: Zmrtvýchvstání a Šílený Max ovládl zbytek… Dočkali jsme se překvapení i zklamání, stejně tak i na červeném koberci. Celebrity mají obyčejně tu výhodu, že mohou nosit nejrůznější šílenosti, Oscary jsou ovšem událostí, kam se to nemusí vyplatit… Podívejte se, kdo na červeném koberci vypadal opravdu šik! A těšte se, neboť překvapili i muži!

MEZI NÁMI DĚVČATY…

Co se dam týče, byly tu povedené outfity, velká příjemná překvapení a naopak velké průšvihy… Mnoho hereček pochopilo, že na událostech se vyplácí princip: Sluší ti to, nesluší ti to, a ne – je to bláznivé, je to ok. Viděli jsme především modrou, červenou a smaragdově zelenou. A komu že to na červeném koberci opravdu slušelo?

10. Sophie Turner

Známe ji především jako Lady Sansu ze seriálu Hra o Trůny, kde se objevuje povětšinou se staženými vlasy. Proto mě příjemně překvapilo, že se rozhodla obléknout do světlých jednoduchých šatů a vlasy nechat rozpuštěné. Podařilo se jí tak vymanit z postavy Sansy, a být prostě jako Sophie Turner.

9. Olivia Munn

Jako jedna z mála se rozhodla pro ostrou oranžovou barvu, která skvěle podtrhuje její exotický vzhled. Mě potěšil výběr šperků – mnoho takových žen volí zlaté šperky, kdežto stříbro oranžovou trochu utlumilo a rázem vypadala mnohem slavnostněji.

8. Saoirse Ronan

Oproti minulému roku, kdy zvolila extrémně zdobené, přesto krásné divoké šaty se Saoise rozhodla pro elegantní třpytivou smaragdově zelenou róbu a uvolněný vzhled. Přestože působila velmi slavnostně, zůstala tak přirozená.

7. Naomi Watts

Naomi také přišla toho večera s ryze netradiční barevností, lesklé šaty mohly připomínat 30. léta ale i temné mořské hlubiny.

6. Isla Fischer

Málokterá žena se rozhodne vzít si na galavečer velké vzory – už proto sem Isla patří. Zvolila romantický look, jímž vcelku překvapila. Nepotřebuje nijak výrazné barvy, stačí jí odstín vlasů a její výrazný obličej.

5. Rachel McAdams

Její postava jí dovoluje vzít si skoro všechny typy šatů, a úzká ramena jí nezvýrazňují ani americké průramky, pro které se Rachel rozhodla. Jednoduché leč nápadité šaty s dlouhou vlečkou upoutaly nejednoho fanouška.

4. Dorith Mous

Překvapilo mě, že se někdo rozhodl pro šaty, které ačkoliv jsou velmi elegantní, mohou připomínat gothic styl. Ovšem v kombinaci s jednoduchými krátkými vlnami je vše vyrovnané.

3. Charlize Theron

Charlize patří mezi nejkrásnější ženy Hollywoodu, osobně bych jí tento styl živůtku moc nedoporučila, jí to totiž ramena zvýrazňuje – to ale vůbec neznamená, že by jí snad šaty neslušely. Plus uhlazený nakrátko střižený účes jen podpořil jednoduchou čistou eleganci.

2. Brie Larson

Brie, oceněna jako nejlepší herečka, vsadila na jednoduché, leč stylové šaty v modré barvě. Trochu popelkovské snad, možná tomu pomáhají i rozpuštěné vlasy padající na záda, ale rozhodně v nich byla jednou z nejkrásnějších hvězd večera.

1. Cate Blanchett

Do modra se vyšnořila i slavná představitelka Galandriel, jen v trošku jiném odstínu. Letní chladná světlá modř ale dokázala její obličej zvýraznit a tak, ačkoliv měla nápadné a zdobené šaty, všimli jste si hlavně její tváře, tleskám!

A MEZI VÁMI MUŽI

Ani muži ale nebyli pozadu, někteří se předvedli a nepřišli v klasickém smokingu. Mě zaujali především tihle čtyři.

Michael Strahan

Jednoduše geniální – modrý oblek na sebe mnoho mužů nevezne + odšlišná barva pouze na klopách… Nemám slov. Originální a šik.

Eddie Redmayne

Na Zlatých Glóbech v puntíčkách, na Oscarech v sametovém saku. Kontrast dvou lesklých materiálů přitom vypadá skvěle a jako plus ladili do páru s manželkou Hannah Bagshawe, se kterou čekají první dítě…

Pharell Wlliams

Inu muzikant… Líbí se mi, že z klasického obleku je najednou vtipná záležitost, přesto si zanechává eleganci – řekněme ležérní.

Jared Leto

Osobně moc nefandím té květinové aplikaci u krku, oblek s červenou výpustkou ale vůbec nevypadá špatně, a přitom není nijak kýčovitý, ani přeplácaný…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také