Spojení 23 Jump Street a Mužů v černém je blízko

Přečtěte si

Autor

Lukáš Vaněk
Jsem velký milovník filmu jako takového. Romantická komedie nebo béčkový horor, to je jedno. Nejvíce však oceňuji audiovizuální stránku, která mnohdy leckteré snímky buďto povyšuje nebo drží nad propastí. I špatný film může mít své silné momenty.

O pokračování 22 Jump Street se hovoří už delší dobu. Stejně tak o nových Mužích v černém. A tak si Sony řeklo, že hrdiny obou sérií dá do společného filmu.

Pamatujete na rok 2014, kterak hackeři napadli účty nejenom hlavounům ze Sony ale i producentům? Pokud máte dobrou paměť, pak víte, že ve zmíněném studiu řešili možný crossover 23 Jump Street a Mužů v černém. Bláznivý nápad, že? Jenže to vypadá, že pravděpodobně dostane zelenou. Sony totiž jedná s režisérem Jamesem Bobinem, který natočil nové dva filmy o Muppetech, ale také letošní pokračování Alenky v říši divů, jestli by se nechopil režie tohoto bláznivého projektu.

Nad filmem by měli z producentských židlí dohlížet režiséři 21 Jump Street a 22 Jump Street, Phil Lord a Chris Miller. Počítá se také s návratem hlavních protagonistů Jonahem Hillem a Channingem Tatutem jako Schmidtem respektive Jenkem. Otazník však zůstává nad obsazením agentů Mužů v černém. Sony se totiž netají tím, že by chtělo úspěšnou frašízu restartovat s mladými herci, tudíž je dost pravděpodobné, že Will Smith (Agent J) a Tommy Lee Jones (Agent K) budou mít ve filmu maximálně cameo.

O scénář se má postarat Rodney Rothman, jenž má na svědomí 22 Jump Street, takže by měl být projekt v dobrých rukou. Navíc chemie mezi Tatumem a Hillem fungovala na 100 % v obou dílech, takže nemusíme mít o ně starost. Zvědaví jsme hlavně na nové představitele Mužů v černém. Nechme se překvapit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také