Spojení 23 Jump Street a Mužů v černém je blízko

O pokračování 22 Jump Street se hovoří už delší dobu. Stejně tak o nových Mužích v černém. A tak si Sony řeklo, že hrdiny obou sérií dá do společného filmu.

Pamatujete na rok 2014, kterak hackeři napadli účty nejenom hlavounům ze Sony ale i producentům? Pokud máte dobrou paměť, pak víte, že ve zmíněném studiu řešili možný crossover 23 Jump Street a Mužů v černém. Bláznivý nápad, že? Jenže to vypadá, že pravděpodobně dostane zelenou. Sony totiž jedná s režisérem Jamesem Bobinem, který natočil nové dva filmy o Muppetech, ale také letošní pokračování Alenky v říši divů, jestli by se nechopil režie tohoto bláznivého projektu.

Nad filmem by měli z producentských židlí dohlížet režiséři 21 Jump Street a 22 Jump Street, Phil Lord a Chris Miller. Počítá se také s návratem hlavních protagonistů Jonahem Hillem a Channingem Tatutem jako Schmidtem respektive Jenkem. Otazník však zůstává nad obsazením agentů Mužů v černém. Sony se totiž netají tím, že by chtělo úspěšnou frašízu restartovat s mladými herci, tudíž je dost pravděpodobné, že Will Smith (Agent J) a Tommy Lee Jones (Agent K) budou mít ve filmu maximálně cameo.

O scénář se má postarat Rodney Rothman, jenž má na svědomí 22 Jump Street, takže by měl být projekt v dobrých rukou. Navíc chemie mezi Tatumem a Hillem fungovala na 100 % v obou dílech, takže nemusíme mít o ně starost. Zvědaví jsme hlavně na nové představitele Mužů v černém. Nechme se překvapit.