Sebevražedný oddíl se dočká pokračování

Přečtěte si

Autor

Lukáš Vaněk
Jsem velký milovník filmu jako takového. Romantická komedie nebo béčkový horor, to je jedno. Nejvíce však oceňuji audiovizuální stránku, která mnohdy leckteré snímky buďto povyšuje nebo drží nad propastí. I špatný film může mít své silné momenty.

Premiéra antihrdinské týmovky Sebevražedný oddíl dorazí do kin až v srpnu letošního roku, přesto už je jasné, že nás čeká pokračování. Vrátí se původní tvůrčí tým?

Je to pár týdnů, co na veřejnost prosákly drby o tom, že si studio Warner Bros. vůbec není jisto Snyderovou komiksovkou Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti, ačkoliv analytici předpovídají americký otvírák kolem 150 mega. Velkou radost ale studiu udělala projekce prvního střihu filmu týmovky Sebevražedný oddíl od Davida Ayera, jenž napsal i scénář. Snímek, ve kterém se pokouší svou kariéru oživit Will Smith, nebo kde se nám Jared Leto představuje jako nový Joker, u šéfů natolik zabodoval, že pokračování dostalo hned zelenou.

SUICIDE SQUAD

Vůbec ale není jisté, kdo všechno se z tvůrčího týmu vrátí. Natáčení by totiž mělo začít někdy v roce 2017 s tím, že by premiéra byla o rok později. David Ayer bude mít však plné ruce práce s jiným projektem. Tím bude akční film Bright, ve kterém se představí Joel Edgerton a také třeba Will Smith, jenž si tak spolupráci s Ayerem zopakuje. Není ale vyloučeno, že si studio počká a premiéru pokračování odloží. Uvidíme.

Sebevražedný oddíl dorazí do našich kin 4. srpna 2016. V režii Davida Ayera se představí Will Smith, Joel Kinnaman, Jared Leto, Margot Robbie, Viola Davis nebo Jai Courtney.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také