Lady Gaga se vrátí v 6. sérii American Horror Story

Přečtěte si

Autor

ladyania
Retro is a hobby for life 🙂

Jeden z nejúspěšnějších hororových seriálů posledních let, American Horror Story, chystá další, v pořadí již šestou sérii. Jak je již zvykem, téměř do poslední chvilky nebudeme vědět, o co půjde tentokrát. Je však již jasné, že se vrátí hvězda 5. řady, zpěvačka Lady Gaga! 

Scénárista a režisér peckovního seriálu, Ryan Murphy, oslovil Gagu ihned po ukončení páté série. Potvrzení z její strany ale přišlo teprve včera v rozhlasovém rozhovoru. Není se vůbec čemu divit, Gaga totiž svým výkonem opravdu mile překvapila a odnesla si Zlatý Glóbus pro nejlepší herečku v seriálu. Praví fandové vědí, že v páté sérii, s podtitulem Hotel, si vystřihla bezkonkurenční roli upírské hraběnky.

Pokud jde o samotnou šestou sérii, víme toho opravdu velmi málo. Navzdory předpokladům by se měla odehrávat v současnosti a měla by nabídnout hned dvě dějové linky zároveň. Dočkáme se i výletů do minulosti a návratu postav z předešlých sérií. Množí se i dohady o využití různých ročních období. Hodně se také mluví o návratu další hvězdy, která se objevila v prvních čtyřech sériích, Jessice Lange.

Premiéra by měla být klasicky někdy na podzim tohoto roku. Největší otázkou však zůstává, jaké bude hlavní téma? Máte návrhy?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také