Podívejte se na nové plakáty k Občanské válce

Přečtěte si

Autor

Martin Steinbach
Martin Steinbach
Filmový maniak, vyučený historik a milovník hudby.

Očekávaná marvelovka Captain America: Občanská válka se vytasila s povedenými plakáty jednotlivých hrdinů na obou stranách barikády.

Letošní komiksové hody nám kromě jiného nabídnou i souboj dvou hlavních protagonistů filmové série Marvel. Steve Rogers alias Kapitán Amerika se postaví svému parťákovi z Avenegrs Tonymu Starkovi, jehož Iron Manovi bude krýt záda hned čtveřice dalších superhrdinů. Ani rodák z Brooklynu však nezůstane pozadu a na jeho stranu se přidají Hawkey, Scarlet Witch, Ant-Man, Falcon a samozřejmě Bucky aka Winter Soldier.

Oba znepřátelené tábory nyní dostaly sérii luxusních plakátů, které lákají na opravdu epické, monumentální, ale zároveň velmi osobní komiksové drama. Pozorný divák jistě zaregistruje absenci nového Spider-Mana, který se fanouškům představil v nové upoutávce.

Zároveň byla potvrzena stopáž snímku – 143 minut – což udělá z třetího Kapitána nejdelší marvelovku vůbec. Těšme se tedy na parádní filmové dobrodružství, které pod režijní taktovkou bratrů Russových vtrhne do kin už 5. května letošního roku.

captain-america-civil-war-cap-poster captain-america-civil-war-bucky-poster captain-america-civil-war-ant-man-poster captain-america-civil-war-falcon-poster captain-america-civil-war-hawkeye-poster captain-america-civil-war-scarlet-witch-poster

1457462201 1457462204 1457462207 1457462211 1457462214

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také