Osud Jimmyho Olsena v Batman vs. Superman

Přečtěte si

16 zajímavých seriálů, které v březnu uvede Netflix

Netflix v březnu sází nejen na slušnou porci originálních filmů, ale ještě pestřejší nabídku seriálových novinek. Služba uvede další...

8 posledních filmů, které Netflix přidal s českým dabingem

Netflix přidává do nabídky desítky nových filmů a seriálů každý týden. Jen hrstka z nich ale obsahuje český dabing....

10 nejočekávanějších březnových titulů mimo Netflix

Zatímco Netflix bude v březnu dávkovat filmy pravidelně každý týden, na ostatních streamech bude novinek poskrovnu. To ale neznamená,...

Autor

Batman vs. Superman nyní prochází kiny jako nůž máslem. Sbírá však po světě protichůdné reakce a jak ho jedni milují, druzí ho zatracují. Tak či onak je film propleten různými easter eggy a pomrkáváními na fanoušky komiksů. Kdo film ještě neviděl, nechť dál nečte. Článek totiž obsahuje spoilery.

Michael Cassidy

Jeden z nich je i zapracování Jimmyho Olsena do filmu. Jimmy Olsen je v komiksech žurnalista a fotograf Daily Planet a jedná se o jednoho z nejlepších kámošů Supermana. Ve filmu se Jimmy Olsen (s tváří Michaela Cassidyho) objevuje na začátku v africké sekvenci s Lois Lane, kde vystupuje jako odhalený agent CIA, kterého následně popraví. Zack Snyder však v nedávném rozhovoru přiznal, že v rozšířené verzi snímku bude Jimmyho Olsena trochu více a stihne se i řádně představit.

Co je na celém případu nejzajímavější, je záměr, se kterým Snyder přišel prvně. Režisér chtěl totiž do role Jimmyho Olsena obsadit Jesseho Eisenberga a toho pak nechat vzápětí zabít. Snyder to vyloženě komentoval slovy: „Myslel jsem, že když se Jesse Eisenberg představí jako Jimmy Olsen, všichni budou u vytržení, že se našlo místo i pro tuto postavu… no a potom bych ji nechal zastřelit a všichni by zůstali v šoku s dovětkem, že to se přece nedělá“.

Jak už asi tušíte, Jesse Eisenberg nakonec tak zapůsobil, že získal rovnou roli Lexe Luthora a známý záporák tak dostal odlišnější péči než s hercem, se kterým veřejnost počítala – Bryanem Cranstonem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také