Hvězda nových Star Wars jako Lara Croft?

Přečtěte si

Autor

Lukáš Vaněk
Jsem velký milovník filmu jako takového. Romantická komedie nebo béčkový horor, to je jedno. Nejvíce však oceňuji audiovizuální stránku, která mnohdy leckteré snímky buďto povyšuje nebo drží nad propastí. I špatný film může mít své silné momenty.

Před pár dny režisér připravovaného restartu Tomb Raider naznačil, o čem by mohla nová filmová verze podle počítačové hry být. Nyní vychází najevo, která z hereček by mohla nahradit Angelinu Jolie.

Studio Warner Bros. preferuje vycházející hereckou hvězdu Daisy Ridley, která zazářila jako Rey ve Star Wars: Síla se probouzí. Pro třiadvacetiletou herečku by to mohla být další velká role. Považte, že před novým dobrodružstvím z předaleké galaxie byla pro filmového fanouška prakticky neznámá. Sama Ridley potvrdila, že na testech na roli známé archeoložky Lary Croft skutečně je, stejně tak jako mnoho dalších hereček.

lara-crof-tomb-raider-600x375

Pokud by se tvůrci rozhodli pro Daisy Ridley, museli by však datum premiéry restartu od norského režiséra Roara Uthauga (Vlna) o pár let posunout. Proč? Vysvětlení je jednoduché. Herečka má nyní plné ruce práce s natáčením osmé epizody vesmírné ságy. A poté ji logicky čeká epizoda devátá. Pakliže se studio přikloní pro vycházející britskou hvězdu Ridley, musejí počítat s jejím zaplněným kalendářem. Ve hře je však pravděpodobnější varianta: tvůrci sáhnou po neznámé tváři s přáním, aby to byla ta pravá, která naláká diváky do kin. Jestliže se ale nějakým zázračným způsobem podaří Ridley skloubit natáčení nového Tomb Raider a Star Wars, pak je volba téměř jasná.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také